Wpis z mikrobloga

@WojciechM-ce: ćśśś, zaraz prąciewbucie zacznie Cię wyzywać od psychofaszoli i że powielasz "prawcaką proapgandę". Ten człowiek (i jemu podobni) to ludzie grantem oderwani od rzeczywistości.
@sezzart: mieszkałem w Berlinie przez 5 lat, może nie dużo, ale była tam masa miejsc gdzie było multum dzikich, a przez to bezpieczeństwo na poziomie bantustanu.
Dziś są dzielnice, do których żaden Niemiec już nie wchodzi, bo się boi


@sezzart moim zdaniem to stwierdzenie to nieprawda bo przecież wiadomo że całe mnóstwo ciapaków ma obywatelstwo niemieckie
@BojWhucie: nie, nie dzbanie. Dokładnie to napisałeś. Ten sam argument ad-gwałtum, jak baba, która jest winna gwałtu, bo za krótkie mini ubrała, albo #!$%@? wsiadła do ubera, po 22. Więc misiu kolorowy nie rób #!$%@? z logiki, a jak wyjdziesz kiedyś z piwnicy i pojedziesz do prawdziwego, dużego miasta na zachodzie, lub jakichś slumsów jak np Paryż i pożyjesz trochę w takim, to od razu sam dojdziesz do wniosku, że te
@CheSlaw weź ty przeczytaj co wklejasz

"Złe dzielnice” niemieckiej stolicy są o tyle specyficzne, że są uważane za bardzo modne. Chociażby Kreuzberg, w którym znajdują się najmodniejsze bary, kluby czy galerie.

@sezzart jesteś za głupi żeby przeczytać cały akapit czy to celowy cherry-picking?
wyraźnie coś napisałem


@andrej158: tak, napisales wyraznie bzdure xd

jakbym gadał z botem


@CheSlaw: masz prawo miec takie zdanie. aczkolwiek nie wiem co w prowadzeniu rzeczowej dyskusji jest botowego¯\(ツ)/¯

jesteś za głupi żeby przeczytać cały akapit czy to celowy cherry-picking


@CheSlaw: no przeczytalem i co? siedziby terrorystow, wysoka przestepczosc. zwykla zla dzielnica, nie ma nic do czynienia z no-go. w neuköln są normalne muzea, dobre kebaby i mnostwo normalnych