Wpis z mikrobloga

terroryści


@andrej158: no, wielkie zaskoczenie ze w kraju w ktorym miales kilka zamachow terrorystycznych sa orgainzacje terrorystyczne. a w zasadziee byly bo je zatrzymali. jeszcze troche i sie dowiesz ze w polsce w wiekszych miastach faktycznie masz mafie.
aczkolwiek dalej, jaki ma to zwiazek z no-go w berlinie?
@Kryspin013: temat inwazji "uchodźców" był w 2015 bardzo ważny. To że pisiory zaczęły potem i tak sprowadzać kogo się da żeby ciągnąć z nich podatki ze względu na dzietność to inny temat
@Kryspin013: temat inwazji "uchodźców" był w 2015 bardzo ważny. To że pisiory zaczęły potem i tak sprowadzać kogo się da żeby ciągnąć z nich podatki ze względu na dzietność to inny temat


@Werdna: oczywiście, że był ważny, problem w tym, że zjednoczona prawica wyrolowała społeczeństwo przy tym i sprywatyzowała całe przedsięwzięcie
@paragonik: nie uwazasz, ze osoba ktora spedzila w tym kraju 20 lat ma jakotako kompetencje, by sie na ten temat wypowiadac? Wiesz ze przestepczosc wsrod uchodzow wybija ponad skale? Zdajesz sobie sprawe za obywatele zachodnich kraji, nie chca juz sie bawic w welcome refugee policy?
@CzarnyBursztyn: Mieszkałem parę lat za granicą i miałem spory kontakt z Polakami mieszkającymi tam dłużej, tak właśnie 15-30 lat. Ilość bzdur jakie powielali była niesamowita. Gadali takie debilizmy m. in. o dzielnicy, w której ja mieszkałem, że szok. Według ich "wiedzy" o mieście, w którym żyli to ja powinienem już z 30 razy zginąć od imigranckiego nożownika, moje truchło powinno być rozkradzione a potem zgwałcone. Tymczasem nigdzie nie czułem się aż
@oddajciemikontozlodzieje: urodzilem sie na zachodzie i spedzilem tutaj niemal 30 lat. Wiem jak Polacy potrafia koloryzowac rzeczywistosc, nie musisz mi tego tlumaczyc ( ͡° ͜ʖ ͡°) moze armagedonu jeszcze nie ma, ale ten kto twierdzi ze nie ma problemu z przestepczoscia wsrod uchodzcow i statystyki gwaltow jak i molestowan nie rosna, to albo jest slepy albo jest debilem.
@BojWhucie @Kryspin013 @NaczelnyAgnostyk @paragonik


Oczywiście wiemy że w niemczech czy tam szwecji to nikt nikogo nie gwałci tylko te głupie phhrrawaki #!$%@? straszo imigrantami.

XD

Wy czuby.


@SPACE_MARINE:
1) do starej sobie tak mów
2) oblężona twierdzo, nikt tego nie napisał. Po prostu za długo mam tu konto i zbyt wiele razy widziałem jak info wrzucane o imigrantach okazywało się fejkiem. Były nawet przypadki gdzie wykopowe kuce coś zwalały na śniadych