Wpis z mikrobloga

Właśnie zadzwoniłem na nr. 112 by zgłosić naćpanego typa który od kilku dni chodzi i drze ryja. Typiara która odebrała telefon była taką niemiłą #!$%@?ą, że w tym momencie życzę jej gorszego dnia niż temu typowi który drze #!$%@?ę. Zgłosiłem jej wszystko, gdzie typ jest, że jest znany policji już, że chodzi między tymi blokami a tymi, ale #!$%@? dalej było mało informacji. Chciała bym jej podał jak się typ nazywa, gdzie mieszka, gdzie chodzi, z kim chodzi.... Jakby co najmniej po osiedlu chodziło czterdziestu łysych naćpanych drących #!$%@?ę zamiast jednego...

Tak samo jak kiedyś zgłaszałem, że ktoś próbował się do auta włamać. Sytuacja taka sama, babka zaczęła krzyczeć, że nie jestem w stanie podać jej marki, koloru i nr rejestracyjnego. Tłumaczyłem jej, że widzę próbę włamania akurat na końcu mojego pola widzenia i, że jest 3 w nocy i nic nie widzę, a typiara mi mówi, że ona tego zgłoszenia nie przyjmie i #!$%@?.

Naprawdę, na tym 112 to pracują gorsze ameby umysłowe, z takim podejściem to #!$%@? niech #!$%@?ą te karyny z pracy skoro i tak #!$%@? tam robią. I tak się nic nie zmieni bo policja też #!$%@? robi...


#zalesie #polska #policja #112
  • 28
@jebluschytrus: Kiedyś zgłaszałam pożar. Jechałam autem i widziałam, że się pali. Babka co chwilę mi przerywała i jej powiedziałam, że jak przestanie mi wchodzić w słowo, to jej w końcu opiszę dokładnie, gdzie to ma miejsce. Dwa razy mówiłam, że prowadzę i nie znajduję się bezpośrednio przy pożarze, a ta dalej: co się pali, czy są poszkodowani, czy są inni obok. Uj tam, rozłączyłam się.
@jebluschytrus: miałem podobą sytuację. Poszła oficjalna skarga przez ePuap. Operator dostał pisemne upomnienie i nagane, a mnie o wszystkim poinformowano i przeproszono. Mam nadzieje, że wyciagnął z tego wnioski i zmienił podejście do pracy. Albo pracę.Warto zgłaszać, bo to zbyt odpowiedzialna praca żeby ludzie bali się przez takich debili zgłaszać po pomoc.
@bear2112: idąc w ślad opa jestem gardłem twojej starej xd właśnie o to chodzi, napisałem równo 10 słów, a chłop się rozsypał psychicznie i zaczął obrażać moją mamę xd