Wpis z mikrobloga

@theOstry: no to jest bardzo dużo racji w tym. Świat się zmienia i kapitalizm nie do końca jest w stanie rozwiązać problem zamożności i zapewnić w miarę równy start bo wszystko się koncentruje w około gigantów.

Nawet taki google, który przejął androidem rynek telefonów. Próba wbicia się tutaj przez 2 gigantów softwarowych nic nie dała. (Mozilla oraz Microsoft). Teraz był jeszcze Huawei o ile dobrze pamiętam przez bana z USA oraz
@Kryspin013: przekonałeś mnie teraz już na pewno zagłosuje na Tuska. On mnie nie zawiedzie, nie będzie rewaluował 500+ ani wprowadzał kolejnych socjali ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@johnex74: kucu, nie przekonywałem cię do głosowania na tuska. Obśmiewam tylko to, że topią się wszystkie powody dla których kuce kiedyś przekonywali do głosowania na konfę. Zaraz się okaże że żaden oryginalny postulat konfy nie zostanie.

Oni dosłownie w ciągu
Widzę, że was to już trzeba nawet uczyć jak być świadomym wyborcą.


@Kryspin013: nie wiem czy człowiek, który całymi dniami nie ma nic lepszego do roboty niż pisanie na mirko o konfederacji powinien kogokolwiek czegokolwiek uczyć. fakt, że prawdopodobnie robisz to za darmo jest trochę smutny.

Oni dosłownie w ciągu kilku dni potrafili anulować całkowicie hasełka


Gdzie ja to już słyszałem hmmm... aaa tak to opozycja Schrödingera, która raz mówi, że
@Kryspin013: nie wiem czy człowiek, który całymi dniami nie ma nic lepszego do roboty niż pisanie na mirko o konfederacji powinien kogokolwiek czegokolwiek uczyć. fakt, że prawdopodobnie robisz to za darmo jest trochę smutny.


Wiem, że trudne do przyjęcia, ale możesz sobie sam zweryfikować jak twoja sekta robi cię w kuca.

Gdzie ja to już słyszałem hmmm... aaa tak to opozycja Schrödingera, która raz mówi, że jest za polityką migracyjną, teraz
@theOstry: ale ty się naprawdę nie martw o Konfe, i tak będziesz mieć POPiSowy beton (prawie 70% głosów) podlany planktonem w postaci Lewicy, Razemków, Agrounii, Kukiza i innych PSLowców. Także na to wszystko razem chce głosować prawie 85% ludzi. Ja nie wiem co wam tak ta Konfa przeszkadza, Polska to i tak przecież już od dawna państwo teoretyczne i żadna partia tego nie zmieni. A sebixy I karyny na zasiłkach z