Wpis z mikrobloga

@JulianGangol: To już ktoś wrzucał, chyba nawet jakiś tydzień temu, mniejsza o to. Są tacy co gadają dać im równy sprzęt (korki, dresy), zarobki, stadiony jak facetom to one będą grać bardziej walecznie, technicznie i lepiej od nich. Wiadomo piłka nożna kobiet wydoroślała, bo przypominała grę 13-latek i często delikatnie starsze grały, bo już 30-latkom nie chciało się za darmo grać, ale dalej jest to ogólnie poziom polskiej III ligi
  • Odpowiedz
  • 1
ale dalej jest to ogólnie poziom polskiej III ligi i meczu Garbarnia Kraków-Wieczysta Kraków


@Sylwiusz89: seniorski mecz facetow profesjonalnych nie wazne na jakim poziomie rozgrywek zawsze bedzie mial wyzszy poziom od najwyzszego poziomu rozgrywkowego kobiet wiec taka Garbarnia z III ligi lekkim ujem by rozjechala Hiszpanki ktore wygraly wlasnie mundial xD
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Ja poszedłbym dalej i stawiam, że jakaś młodzież Lecha Poznań z akademii mogłaby tego dokonać. Stąd zrównanie zarobków ma taki sens jak w tenisie. Pewne dwie duże siostry z hameryki co wygrywały w tenisie wszystko co leciało, grając według wielu, bardzo po męsku, zagrały z typem co według rankingu był chyba koło 300 miejsca wśród facetów na świecie i dostały w ucho. Tylko tenis kobiecy ma ładne opakowanie i
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: zagrały z gościem, który był bodajże ok. 230 miejsca i jedną klepnął 6:1, a drugą 6:2, w przerwach popijając piwko i jarając szlugi. Tylko, że one wtedy dopiero były u progu swojej kariery, Serena miała wtedy 16 lat, a Venus 17, w swoim prime jest duża szansa, że by gościa zlały, ale na tenisistów z TOP100, którzy podeszliby na poważnie, to nie miałyby nawet co wychodzić.
  • Odpowiedz
@fabcio93: zapomniałeś tylko powiedzieć

. Venus and Serena Williams had claimed that they could beat any male player ranked outside the world's top 200, so Braasch, then ranked 203rd, challenged them both.

a po meczach:

The Williams sisters adjusted their claim to beating men outside the top 350.
  • Odpowiedz
@fabcio93: Sparingpartner Świątek powiedział, że gra z nią na 60-70% inaczej nie miałoby to sensu, bo byłoby zbyt jednostronne. A nie wiem czy gość wyszedł poza poziom Challengerów.

Natomiast z babskim zespołem piłkarskim z topu wygrałaby zbieranina chłopaków z orlika, którzy kiedyś trenowali w juniorach, ale poszli na studia i grają tylko rekreacyjnie XD
  • Odpowiedz