Wpis z mikrobloga

ostatnio czytalem ze niektorzy ludzie nie maja wewnetrzenego glosu w glowie

a czy ty masz wewnetrzny glos w glowie

  • mam 81.7% (698)
  • nie mam 9.0% (77)
  • w głowie - na wymowie 9.3% (79)

Oddanych głosów: 854

  • 25
  • Odpowiedz
@noipmezc: Serio są tacy ludzie. Zawsze wydawało mi się to oczywiste. Pewnie "bored panda"?
Ja nie czaję jak myślą ludzie co tego nie mają.
Ale też czytałem że ludzie głusi od urodzenia nie rozumieją tak samo jak my języka - jest dla nich obcy...
Wg tego co pisali raczej myślą obrazami.
  • Odpowiedz
@Floyt ja już nie mam wewnętrznego głosu po lekach i wiesz jaka to ulga? tak to ciagle się czymś przejmowałam i dokopywałam sobie a teraz to chillera utopia puściutko jest i cichutko – tak można żyć
  • Odpowiedz
ja już nie mam wewnętrznego głosu po lekach i wiesz jaka to ulga? tak to ciagle się czymś przejmowałam i dokopywałam sobie a teraz to chillera utopia puściutko jest i cichutko – tak można żyć


@lukija: Co innego nie mieć już tego #!$%@? krytyka, i odciąć się. Moim zdaniem super. Popieram 300%
Ale co innego że są ludzie co W OGÓLE NIE MAJĄ tego dialogu wewnętrznego.
Myślą obrazami. Dla mnie to
  • Odpowiedz
@noipmezc Serio można mieć pustkę w głowie? Nie wyobrazam sobie tego. Nic nie myśleć ? Przecież to jedna z lepszych rzeczy ze można w głowie sam ze sobą pogadać i powiedzieć co sie chce :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Hissis omg, najgorzej jak ktoś do ciebie mówi, kogo nie ma. a przy stole z rodzicami to nie wiadomo, czy ktoś coś mówił, czy jednak nie xd.
  • Odpowiedz
@Jagoo: gdyby tak to wyglądało jak Ty to opisałaś, to w ogóle nie byłby problem xD W rzeczywistości to jednak trochę bardziej skomplikowane i zaburzone xD
z fartem
  • Odpowiedz
  • 2
@Hissis nie no ja wiem, mówię o tym co mnie bawiło. gorzej jak z kibla dzieci śpiewały i ludzie których nie było się gapili. uf, mam to za sobą.

z fartem.
  • Odpowiedz
@noipmezc: @Gouda94 gorzej jak ma się jakąś nerwicę czy ki #!$%@? i nie można zasnąć, bo natłok myśli albo rano się obudzisz na siku i już twój mózg #!$%@? na pełnych obrotach i wyobraża sobie #!$%@? wie co
  • Odpowiedz
  • 0
Serio można mieć pustkę w głowie? Nie wyobrazam sobie tego. Nic nie myśleć ? Przecież to jedna z lepszych rzeczy ze można w głowie sam ze sobą pogadać i powiedzieć co sie chce :)


@Gouda94 Nie mieć wewnętrznego głosu, to nie znaczy nie myśleć. Przecież człowiek, którego nie nauczysz żadnego języka też będzie myślał - tylko w inny sposób niż Ty. Nie będzie miał myśli ubieranych w słowa.
  • Odpowiedz