Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że wam się już nie chce narzucać i przekonywać pisowców / konfiarzy? Jeżeli po ostatnich 8 latach ktoś nadal jest pisowcem albo konfiarzem, który łudzi się, że jego idole nie pójdą jesienią razem z pisem, to po prostu szkoda energii na taki przypadek.

Jak przeczytałem wczoraj wpis w gorących jakiegoś konfiarza, który z dumą uznał, że sondaż dla wp.pl był na zlecenie KO, bo przedstawiciele KO udostępniając infografikę napisali małym drukiem - tak jak nakazują przepisy - że materiał (czyli sama infografika) został sfinansowany z hajsu na kampanię KO, to zaniemówiłem.

Dzisiaj z kolei drugi konfiarz wstawił sondaż ze szczujni Karnowskich, otwierając szampana, że konfiarze mają jednak nadal duże poparcie! XD

Nie chce mi się już z tymi ludźmi nawet gadać. Niereformowalni głupcy. Szkodniki.

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka
Pobierz Tywin_Lannister - Też tak macie, że wam się już nie chce narzucać i przekonywać pisow...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 58
Tylko PiS chociaz realizuje swoj program w jakims stopniu,


@MonkeyDBeer: widzę, że pissowska propaganda wtłacza też w konfiarskie łby przekaz o tym jaki PiS jest sprawczy XDD powiedz mi lepiej co z pissowskimi obietnicami takimi jak: obniżenie akcyzy na paliwa, dopłaty dla rolników, obniżenie vat, modernizacja szpitali, emerytury stażowe, fundusz inwestycji w szkołę i wiele innych, a jeszcze trzeba wspomnieć o tych niby spełnionych obietnicach ale głupich, przepłaconych albo będących totalną
@Tywin_Lannister Najlepsze że jak PO rządziło to właśnie dokładnie tak wygrał PIS. To co o konfie teraz mówią to tak samo mówiono o PISie i dlatego na nich głosowano. Z konfą będzie dokładnie to samo. Po wyborach pikaczu fejs. Teraz tęsknimy za zegarkiem Nowaka czy ośmiorniczkami.

Słyszałem wypowiedź gościa który zna się na tych danych sondażach itp. Mówił że każdy ze środowiska wie jak to wygląda, a sondaży robionych w wakacje to
xDD mentzen zlote dziecie korwina, ktory od lat #!$%@? to samo sie sprzeda jak szmata? XDDD


@MonkeyDBeer: Gwoździu, Mentzen w poważnej polityce jest krócej od Kołodziejczaka i Kukiza, więc o czym ty #!$%@?? xD Poczekaj aż dostanie jakąś poważną ofertę z PiS-u kiedy będzie im potrzebny, bo póki co przekraczając ledwie próg wyborczy nie był potrzebny ani jednym ani drugim. Po wyborach może być inaczej i screenuj sobie, że jak PiS
@Tywin_Lannister: Wy naprawdę uważacie że komentarze wyborców na wykopie mają jakiekolwiek przełożenie na żeczywistość.
Tak naprawdę ludzie mają preferencje różne i V, czasami mogą lubić i nie lubić w tej samej Partii jednocześnie na nią głosując. Może to motywować chęć zmiany sytuacji politycznej z braku innej alternatywy.
@Tywin_Lannister: Mi tam się chce, bo raz, że kropla drąży skałę, a dwa, że tak naprawdę mam totalnie wywalone no, żeby przekonać zatwardziałego konfiarza (zakładając ofc, że nie jest to troll konto) - skoro jest zatwardziły, a w dodatku za darmo spamuje na rzecz swojej partii, broniąc jej prorosyjskości i udając, że konfa nie ma faszystowskiej twarzy, to jest po prostu przygłupem i tyle - szkoda na niego czasu.

Takich ludzi
@Tywin_Lannister: i wiesz dlaczego PiS wygrywa?

Bo kto mądrzejszy to już nie ma siły przekonywać.

A głupie masy nadal gadają w kółko to samo. Cały czas tłuką to samo, tempa propaganda itd.

I kto przekona niezdecydowanych? Ci co przekonują, a nie ci co mieli dość.
@Tywin_Lannister hmm ale dlaczego chcesz kogoś "przekonywać"? niech głosuje jak chce

pewnie jesteś jednym z tych, którzy myślą że wyzywanie ludzi głodującej na coś innego, niż popieram przez ciebie ugrupowanie sprawi, że zmienią zdanie i głos poleci tam, gdzie byś chciał
@prostychuop: W sumie jak tak pomyślę to już lepiej że mnie nazywają takie proste umysły jak wasze "pisowcem" mimo że na PiS pluje gęsto, niż Konfiarzem, wtedy bym się leciutko zdenerwował :-)

Nazwij mnie na K, na CH, na C, na Z, byle tylko nie wyborcą Konfederacji bo to cios poniżej pasa
@Tywin_Lannister: czyli nie chce wam się już manipulować?

Nie ma żadnego innego ugrupowania na które warto oddać głos, a które jest w stanie przekroczyć próg wyborczy. A wasze nieudolne wiązanie Konfy z PISem jest śmieszne.

PIS realizuje program lewicy, a PO ich pogania co tak wolno, no ale to Konfa będzie w koalicji z PISem XD PIS nie potrzebuje koalicjanta, bo z "opozycją" już teraz bardzo dobrze się dogadują.