Wpis z mikrobloga

@BG___ no to przecież ci to napisałem, że nie odbieram paczki i składam odstąpienie. Czytasz to w ogóle? Kosztu nie ponosi kupujący, sprzedawca oddaje za koszt przesyłki (nie zwrotnej) + towar. Czy może próbować odzyskać należność za dodatkowe oplaty (tj powrót paczki do nadawcy)? Może. Czy to zrobi? Nie na 99%.
@BG___: szczerze to patologia jest z obu stron. Ostatnio na Allegro ilość “sprzedawców” jest tak ogromna, że bardzo się cieszę jak krótko Allegro ich trzyma na smyczy.

Notorycznie wysyłane wadliwe produkty, braki w produktach, braki odpowiedzi na pytania. Tak to zamawiam, jest problem to otwieram dyskusję.

Ostatnio nawet mniej zamawiam, bo szkoda nerwów. Na 5 zamówionych lamp, 3 nie działały a potrzebowałem pilnie - efekt taki, że sprzedawca kazał reklamować, zwracać
@Ka4az: każdy kij ma dwa końce, sam sprzedaje i traktuje ludzi tak jakbym chciał być traktowany, czasami a ostatnio to w ogromnej liczbie trafiają się idioci po obu stronach, nie działa traktor na akumulator ale po wiadomości ze trzeba akumulator naładować - "faktycznie, działa" - z drugiej strony masa droperow którzy nie znają prawa i robią się fikolki, o ile zniszczone paczki rozumiem bo wiem jak firmy te paczki traktują, to
no to śmiało, bierz sobie na partnerkę do końca życia kasjerkę z żabki, na pewno daleko zajedziecie...


@lukiboss: Nikt ci nie karze hajtać się z kasjerką. Ja jedynie piszę żebyś nie traktował ludzi jak śmieci bo mają gorszą pracę albo zarabiają mniej od ciebie.Mam wrażenie, że jesteś bardzo młody i jak nie zmienisz swojego zachowania to kiedyś się na tym przejdziesz bo nie potrafisz chyba wyjść poza swoje buractwo xD
@chilon: Gdy postawiono mi pod domem OneBoxa, to też uderzył mnie fakt, że wrzucają te paczki tak głęboko, praktycznie każdą paczkę tak dostawałem. Jeśli znów się to zdarzy, też zacznę im zwracać na to uwagę - w InPoście nigdy nie miałem takiej sytuacji.

BTW: nie popieram Twojego podejścia ze zwracaniem paczek - koniec końców ktoś za to będzie płacił za takie bezsensowne zwroty, z resztą temat wyczerpano już wyżej :p