Wpis z mikrobloga

@fuechsinn Właśnie też nie ogarniam tego, że wszyscy po nim cisną ale w sumie przecież to wykop.
Te lemingi nie mają własnego zdania tylko "mame widzisz plusa to plusujesz..."

No i nie zapomnijmy, że wszyscy tutaj to chady 10/10 z sześciopakiem co schylając się po tę paczkę jeszcze zrobią serie pompek i zakończą 2137 sekundowym plankiem.

Też się nie dziwię, że się #!$%@?ł.
Sam bym się #!$%@?ł gdyby taka sytuacja się powtarzała.
@chilon skąd się tacy ludzie biorą. Pracowałem kiedyś na infolinii banku i dzwonili takie właśnie paniska, którym najwyraźniej przyjemność sprawia wyżywanie się na pracownikach i składanie skarg. Jeszcze mogłeś zagrozić, że przestaniesz korzystać z ich usług, na pewno by ich to zabolało. Napisz skargę na kuriera, który zarabia psie pieniądze, bo ci paczke za daleko wsunął xddd
@chilon: może powinni specjalnie dla Ciebie wrzucać paczki do VIP skrytek, takiej w sam raz aby nie musieć się schylać ani sięgać za wysoko. No i oczywiście nie za głęboko, bo pan maruda nasra do środka.
Większego festiwalu #!$%@? dawno nie czytałem. OP trochę przegiął ale pisał na gorąco więc to rozumiem. Ale reszta BARANÓW...

Jak się ma 15 lat i chodzi w dresach to może i nie problem klękać przed paczkomatem. Jak baranie jeden z drugim, nadal nie rozumiesz, takiej paczki inaczej się wyjąć zbytnio nie da. Jak będzie błoto też tak chętnie będziecie klęczeć? Czy może napiszecie żeby z tekturką chodzić po paczkę w razie czego?!
@chilon: ogólnie tak ci to mogę wyjaśnić. Zresztą regulamin nie zakazuje umieszczać paczki dalej bo jaśnie pan jest na tyle rozczeniowy, że się nie schyli.
Lardor - @chilon: ogólnie tak ci to mogę wyjaśnić. Zresztą regulamin nie zakazuje umi...