Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki jak podnieść poziom dopaminy? Kilka lat regularnego, dziennego palenia THC chyba rozwaliło mi układ dopa. Rzuciłem tydzień temu i czuje brak motywacji, w pracy mi się nic nie chce, ciezko mi domknąć zobowiązania. Kiedyś byłem taki hop do przodu a teraz porażka. Trawa to gowno jednak, cieszę się ze postanowiłem to rzucić ale jednak skutki są smutne. Myślałem o jakiś nootropach typu Modafinil, macie jakieś doświadczenia? #narkotykizawszespoko #thc #uzaleznienie #dopamina #nootropy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
@mirko_anonim: rzucasz palenie a chcesz jeść modafinil? Brzmi jak szaleństwo!

Zacznij od zwykłej suplementacji jak Rozeniec Górski (rano, daje więcej energii do działania, zmniejsza stres), dorzuć do tego dobrej jakości magnez, ashwagandha (bez palenia teraz Twój sen pewnie nie jest najlepszy).
I generalnie zadbaj o dobrą dietę i aktywność fizyczna + klasyczna suplementację - witamina D, omega 3, cynk, B itd
@mirko_anonim: przez miesiąc albo dwa będziesz się czuć jak guwno,tak to jest przy odstawieniu thc. Ile lat jarales?

Pewnego dnia nastąpi taki dzień, ze poczujesz się lepiej i z dnia na dzień będziesz czuł więcej motywacji, lepszy nastrój etc.

A jeśli chodzi o nootropy to phenylopiracetam + cdp chilina rano a wieczorem alpha gpc
@Jakis_Leszek: "A jeśli chodzi o nootropy to phenylopiracetam + cdp chilina rano a wieczorem alpha gpc"
Zainteresowałeś mnie tym, przyjmowałeś te substancje? Jeśli tak to jak bardzo była odczuwalna poprawa funkcji kognitywnych i generalnie jakie efekty dawały te substancje?