Wpis z mikrobloga

Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie planują sobie w przyszłości takowego zrobić. Zobaczymy, czy jest nas chociaż z tuzin. Odnoszę wrażenie, że każdy jest pomazany; od kasjerki w Netto do listonosza czy kuriera, to jest jakaś plaga. Do pomazanych rąk czy karków coraz częściej dochodzą łydki i uda a nawet twarz. Co innego poddać się trendowi mody albo sobie zmienić kolor włosów - to wszystko cofniesz w jeden dzień. Żeby usunąć tatuaż, to już inna para kaloszy i odnoszę wrażenie, że wielu ludzi sobie z tego nie zdaje sprawy.
#dziendobry
Pobierz Ryneczek - Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie planują sobie w przy...
źródło: eee
  • 337
@Ryneczek: Jedyny tatuaż, który mógłbym sobie zrobić, to kółka olimpijskie, ale nigdy w życiu nie było mi dane w sporcie osiągnąć tyle, żeby nawet się do wyjazdu na Igrzyska zbliżyć, więc również nie mam zamiaru z siebie zrobić pisanki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ryneczek: nie mam bo boje się igieł. Dwa nie umiałabym się zdecydować. Trzy jak na razie jedyny tatuaż jaki by mi odpowiadał to z napisem #!$%@?ć XD ( ͡ ͜ʖ ͡) cztery każdy ma więc nie czuję potrzeby. Mam ambiwalentne podejście do blizn. Bo z jednej strony właśnie tatuaż może je ładnie zakryć ale z drugiej strony blizna też bywa spoko. Generalnie mam gdzieś co robią
@Ryneczek: Też dałem plusa a mam tatuaż - i co terasssss ? :D A tak serio - poważnie Cię to interesuje co kto sobie robi ze swoim ciałem ? Dodatkowo wcale tak wiele ludzi nie ma tych tatuaży, inna sprawa, że jak już mają to rzuca się w oczy i człowiek ma wrażenie, że faktycznie każdy go ma. Ostatnio specjalnie zwracałem na to uwagę i wyszło mi, że jednak to nadal
@Ryneczek: Byłem nad morzem w Świnoujściu. I to jest niestety dramat dzisiejszych czasów. Ogromna ilość ludzi w tatuażach ale nie tylko Polaków ale odnoszę wrażenie że Niemców jeszcze więcej się tatuuje. Ja osobiście i żona nie znoszę tatuaży, sam nigdy sobie tego nie zrobię.
@Ryneczek Znowu post o tym samym by samemu sobie i innym lechtać ego, ale wykopki to proste chłopaki. Żeby wpis miał dużo plusów to trzeba albo napisać bejta na temat zdrady bo polki takie złe, albo na temat tatuaży. Jesteście taka elita internetu, że królują tagi przegryw I patologiczne gale, jest z kogo przykład brać XD może i nie macie tatuaży, ale za to #!$%@? już w główce jest.
@Ryneczek: Kiedy widzę takie posty, mam wrażenie że robi to facet bez rodziny, w sensie żony i dzieci, i w wieku niższym niż 40 lat.
Daj znać czy się mylę?

- jak masz swoją rodzinę to masz w dupie co robią inni i jak to wygląda, nie nacechowywujesz swoich wypowiedzi w sposób negatywny do innych tak jak to robisz. a jak ktoś ma tulejki w uszach to ci to przeszkadza? mnie
o nie, wykopowi eksperci mówią ze tatuaże są brzydkie i trzeba być debilem żeby go mieć () Przecież wykop to od zawsze wyznacznik mody i sąd ostateczny co jest super a co nie.
Dlatego na tej platformie istnieją miedzy innymi tagi typu #przegryw i inne śledzące patologie z internetu, patostreamy czy gale walk zjebow. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ryneczek: Nie mam, nie mam zamiaru mieć, mam #!$%@? na tatuaże innych, ale widzę pewną korelację pomiędzy #!$%@? mózgowym, a dużą ilością tatuaży, toteż podchodzę do takich osób z należytym dystansem.