Wpis z mikrobloga

Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie planują sobie w przyszłości takowego zrobić. Zobaczymy, czy jest nas chociaż z tuzin. Odnoszę wrażenie, że każdy jest pomazany; od kasjerki w Netto do listonosza czy kuriera, to jest jakaś plaga. Do pomazanych rąk czy karków coraz częściej dochodzą łydki i uda a nawet twarz. Co innego poddać się trendowi mody albo sobie zmienić kolor włosów - to wszystko cofniesz w jeden dzień. Żeby usunąć tatuaż, to już inna para kaloszy i odnoszę wrażenie, że wielu ludzi sobie z tego nie zdaje sprawy.
#dziendobry
Ryneczek - Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie planują sobie w przy...

źródło: eee

Pobierz
  • 337
Jak dla mnie niezbyt to wszystko wygląda, szczególnie na plaży i basenie. Większość ludzi to jakieś skinnyfaty z bebzonami i celulitem, więc to wszystko wygląda na nich tanio i tandetnie. Jak do tego często przybierają na masie, a potem się odchudzają, to już jest jakaś tragedia okrutna. Chcecie się wyróżnić, to lepiej miejcie płaskie brzuchy, zdrową skórę i jakieś mięśnie, bo kogoś takiego ciężko znaleźć xD
@Ryneczek: ja zrobiłbym sobie tatuaż, ale mam problem z tym, że mi sie znudzi i z nim zostane. Może jeszcze kiedyś trafię na wzór, który chciałbym miec na całe zycie to sobie zrobie.

W przeszlosci bylem z różowa, ktora miala mnostwo piercingu i była cała wydziarana. Aktualna, czyli żona ma zrobiony rękaw.

I niech cię dupa boli przegrywie, że ludzie żyją sobie tak jak im się podoba, a nie jakiemuś śmierdzącemu
@inga: ale do #!$%@? nędzy ja nigdzie nie pisałem o 80-letnich kobietach (jedynie o siostrze zony, która ma 50+) i nie wie, jak teraz zasłonić ohydne tatuaże. Szkoda ze jeszcze nie poruszycie wyglądu na trupach leżących w trumnach.
Nie podobają mi się i odpychają. Poznałem kiedyś fajną dziewczynę ale na 3 randce przyszła w krótkim rękawie i spódniczce, miała zrobiony rękaw i tatuaże na nodze, w sumie na całym ciele 17 tatuaży. Cały czar prysł, obrzydliwe to wyglądało
Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie planują sobie w przyszłości takowego zrobić.


@Ryneczek: ja sam mam 2xtatuaże.
jeden na dłoni, drugi na przedramieniu, mega małe i nierzucające się w oczy.
ale robione ponad 30 lat temu. xD
czego w sumie żałuję.
dziś jak widzę te chodzące wielkanocne obrusy, to nic tylko się załamać.
@grzehuu co za różnica jak i tak gówno z tego ciała zostanie za kilkadziesiąt lat xd


@laventel: podwładni JE Pana Adolfa Hitlera mieli kiedyś inny na to pomysł.
choć nie ma dowodów, że wiedział o tym w ogóle. ¯\(ツ)/¯
ale do #!$%@? nędzy ja nigdzie nie pisałem o 80-letnich kobietach (jedynie o siostrze zony, która ma 50+) i nie wie, jak teraz zasłonić ohydne tatuaż


@MistrzKowalski: mhm czyli teraz opierasz argumenty na jednej typiarze z ohydnymi tatuażami jako wyznacznik. mhm