Wpis z mikrobloga

Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie planują sobie w przyszłości takowego zrobić. Zobaczymy, czy jest nas chociaż z tuzin. Odnoszę wrażenie, że każdy jest pomazany; od kasjerki w Netto do listonosza czy kuriera, to jest jakaś plaga. Do pomazanych rąk czy karków coraz częściej dochodzą łydki i uda a nawet twarz. Co innego poddać się trendowi mody albo sobie zmienić kolor włosów - to wszystko cofniesz w jeden dzień. Żeby usunąć tatuaż, to już inna para kaloszy i odnoszę wrażenie, że wielu ludzi sobie z tego nie zdaje sprawy.
#dziendobry
Ryneczek - Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie planują sobie w przy...

źródło: eee

Pobierz
  • 337
  • Odpowiedz
  • 138
ale #!$%@? na to co inni robią z swoim ciałem


@ZapomnialemHaslaDoKonta: Niech sobie robią, wszyscy dobrze wiemy, że gdyby nie social media, te wszystkie odmóżdżacze tik tokowe czy jutubowe, gdzie promuje się zdegenerowanych pajacy, to mało który nastolatek wpadłby na pomysł zapaskudzenia sobie połowy ręki na wzór swojego idola.
  • Odpowiedz
  • 87
@Ryneczek Nie podobają mi się i nigdy nie zrobię. Ale nic nie mam do ludzi, którzy je robią. Chcą, to niech sobie robią. Mój najlepszy ziomek ma jebitny tatuaż na całe przedramię. I #!$%@? mi do tego.
  • Odpowiedz
  • 110
@Ryneczek: nie mam i nie zrobię, ale gardzę tymi co zrobili sobie "modne tatuaże", gdzie co 4 osoba ma krzaki/sowę/księżyc/zegar, czy co tam jest modne w danym momencie. To samo z tatoo z poprzednich lat, goście z tribalami xD co trzeba mieć w głowie by zrobić sobie z katalogu dziarę? xD

Elita będą ci bez żadnych dziar, to fakt.
  • Odpowiedz
@Ryneczek: a dam plusa. Dla mnie tatuaże u kogoś to ciemne plamy. Świeżo zrobiony wygląda dobrze. Po czasie się rozmywa i traci urok.

Osobiście nie widzę sensu w tatuowaniu się.
Jedynie w środowisku więziennym było to dla mnie w miarę sensowne. Wyróżniało tych ludzi i ich tatuaże miały jakieś tam znaczenie.

A teraz to zwykła moda, a trend, wiadomo, kiedyś się zmieni a babole zostaną.
  • Odpowiedz
@Ryneczek: Laserowe usunięcie tatuażu o wymiarach 5x5 cm – od ok. 250–700 zł za jedną sesję; usunięcie mniejszego tatuażu w niektórych gabinetach kosztuje w granicach 50–500 zł. Laserowe usunięcie dużego tatuażu – taki zabieg może kosztować nawet 1–7 tys. zł
A potem na stare lata kombinowanie jak to zakryć, bo tatuaż wygląda na starej skórze tak ze nie wiadomo co to. Przed ślubem też panny młode starają się często zakryć tatuaże.
  • Odpowiedz
  • 27
@Ryneczek: Osobiście nie mam tatuaży, nie planuje robić ale nigdy nie mówi nigdy. Nie zmienia to faktu że jednak jakoś tam potrafię docenić fajny tatuaż i zainteresować się tym co ktoś ma wytatuowane, powiedzieć mu że fajnie wygląda itd. Jednak mam wrażenie że większość ludzi odbiera moje pytania w stylu 'co ten tatuaż przedstawia?' albo 'z czym wiąże się decyzja o takim tatuażu' jako atak. Spróbujcie sami to pewnie będziecie mieli
  • Odpowiedz
@xaro: bo pewnie robili to na bazie nieprzepracowanego buntu młodzieńczego, więc pytając ich w ten sposób przypominasz ich pretensje ich rodziców, tak obstawiam
  • Odpowiedz
Co innego poddać się trendowi mody albo sobie zmienić kolor włosów - to wszystko cofniesz w jeden dzień. Żeby usunąć tatuaż, to już inna para kaloszy


@Ryneczek: tatuaż też można usunąć w jeden dzień, a nawet w kilka sekund
  • Odpowiedz
  • 79
tatuaż to forma dowartościowania swojego #!$%@? życia w celu wyróżnienia się w tłumie na tle innych baranów
  • Odpowiedz
  • 17
A potem na stare lata kombinowanie jak to zakryć


@MistrzKowalski: dodajmy do tego bliznę po zabiegu, bo nie uwierzę, że można bez jakiegokolwiek śladu usunąć tatuaż z połowy ręki albo pleców

Nie zmienia to faktu że jednak jakoś tam potrafię docenić fajny tatuaż i zainteresować się tym co ktoś ma wytatuowane,

To już lepiej mazać po wiaduktach i na nich uzewnętrzniać swoją duszę artystyczną, niż na ludzkiej skórze
  • Odpowiedz
  • 17
@Ryneczek nie widzę sensu w tatuażach ponieważ większość osób nie umie o nie dbać i mają potem takie szare gówno jak ta pani na foto ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz