Wpis z mikrobloga

@Summer92 nie patrz co inni piszą, jak chcesz rękawiczki to kupuj. Jak zaczynałem z siłownia i myślałem, że rękawiczki to taki "must have" to wziąłem te z Power System, ogólnie rękawiczki jak rękawiczki, nie podeszły mi, jakoś dziwnie było w nich trzymać sztangę (szczególnie podczas martwego/wiosła) do tego dłonie strasznie mi się w nich pociły. Jak chcesz rękawice to kupuj, jak nie to magnezja (najlepiej w płynie, mniej syfu).
a to trzeba być ifbb pro żeby móc używać rękawic bez szyderstw wykopków?


@Towarzysz_Pawulon: Widzę, że nie skumałeś kompletnie co miałem na myśli dlatego daruję sobie dalszą konwersację z Twoja osobą.

robił nawet wznosy bokiem w nich więc nie mówimy tu wyłącznie o kosmicznych ciężarach


@Towarzysz_Pawulon: To niczego nie dowodzi. Przyjrzyj się co to są za rękawiczki, to może zrozumiesz po co je miał na danym treningu (o ile go
@Towarzysz_Pawulon: oesu to już nie można sobie pośmieszkować z rękawiczek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mam #!$%@? jak ktoś chce to niech sobie ćwiczy w rękawiczkach, mi w nich jest niewygodnie i to mi zostało po tym jak jeszcze kalisteniki dużo ćwiczyłem bo tam akurat przeszkadzają strasznie. Tekst z kaskiem mnie rozbawił po prostu xD
oj jakie wielkie ciężary, 35kg/funtów? to na pewno nie mój poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Towarzysz_Pawulon: Skupiłeś się na jednych z mniejszych ciężarów kolemana, brawo. Szczyt inteligencji (σ ͜ʖσ)

proszę mistrzu wytłumacz mi co to za rodzaj i po co używał bo ja bardzo ciekawy jestem ʕʔ


@Towarzysz_Pawulon: Już Ci wcześniej napisałem, że nie