Wpis z mikrobloga

@psycha: nie rozumiem, ja na widok policjanta właśnie tak myślę. Wyobrażam sobie że przeciwne myśli mają raczej osoby które coś kombinują albo chcą coś ukryć.
  • Odpowiedz
@Aleyou: Serio? To ja nie. Ale nie mam dobrych doświadczeń z pałami. Już w liceum spisywali mnie i załadowali do suki na przystanku. No i sprawdzali, czy mam dragi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A ja się po prostu wierciłem z irytacji, że autobus się spóźnia xD
  • Odpowiedz
@Duszeczek: teraz już nie ma takiego problemu. Miesiąc temu też mnie złapali bez dowodu. Teraz wystarczy, że znasz pesel na pamięć. Mają Cię i tak w rejestrze. Informatyzacja :)
  • Odpowiedz
@MirkoMax: No cóż, wymieńmy, zgłaszałem kradzież roweru z nagraniem sprawcy gdzie każdy wiedział kto to to zostało umorzone, poszedlem się zbadać alkomatem to zostałem zlany ze oni są zajęci, kanapka z rybom, pilnowanie domu kaczora, pilnowanie schodów, gramatnik na komendzie. Wymieniać dalej ?
  • Odpowiedz
@psycha to przestań popełniać przestępstwa i wykroczenia. Ja nie popełniam i na widok policji nie reaguję w żaden negatywny sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alfaalenieomega:

i to są powody dla których obawiasz się policji? Come on. To są powody dla których możesz nie mieć zaufania lub szacunku ale na pewno nie są to powody aby się obawiać policji
  • Odpowiedz