Wpis z mikrobloga

@Szalom: W klasie też byś się masturbował? W pracy w kiblu też byś się masturbował? Bo to tak jak z plażą w sierpniu, 30 stopni + wszyscy co nie muszą akurat siedzieć w kołchozie uciekają nad wodę, a ktoś wpada na genialny pomysł ulżenia sobie gdzie w promieniu 50 m ludzie łażą jak na promocji w biedronce.

To nie są czasy 90 że się przymknie oczy na dziwne zachowania teraz bez
@SarahC: Co to ma do rzeczy co ja bym robił a czego bym nie robił? Czy ja mówiłem ze to normalne w ogóle? To czemu wciskasz mi słowa do ust których nie wypowiedziałem?

Napisałem tylko ze samobójstwo to kara niewspółmierna do czynu i się nie cieszę ze śmierci tego człowieka. Reszta to twoje projekcje
. To był niewinny człowiek.


@MiedzygalaktycznyMors: "nie osondzaj"
Też międzygalaktyczny mors: "był niewinny"

No tylko walił sobie konia na publicznej plaży, tak jak pan Jezus nauczal. Przecież każdy tak robi.
Należy mu się za to order orła białego i ekstra składka w niedzielę zaraz po kazaniu, jak to LGBT deprawuje dzieci.
A teraz na poważnie:
Szkoda, że piekło jednak nie istnieje, zalgani religijni hipokryci.
@Klofta: mnie zastanawia jak próbował kiedykolwiek dyskutować, i czy zna definicje dyskusji a tym bardziej jako osoba medialna wie na czym polega konstruktywna dyskusja i jakimi zasadami winna się kierować.
Ktos się go niech zapyta może poda jakis przykład dyskusji. Bo mi się wydaje że z nim taka dyskusja jak z zapętlona płyta kowalskim.
@Klofta: xD najlepsze, że rzucili się chłopa co sobie zwalił, a laseczkom marzy się seks na plaży i wtedy to jest ok, akceptowalne (między innymi Ani Lewandowskiej - żonie Robercika piłkarzyka). ok, celebrytom wolno więcej.