Wpis z mikrobloga

@Klofta: zawsze mnie bawi ta oblężona twierdza, gdzie prawie każdy obywatel atakuje biedny kościół i jedyne słuszne prawicowe poglądy, w kraju gdzie lewica dostaje jakiss 4% głosów, a władzę od lat sprawuje katotalibańska prawica.
  • Odpowiedz
  • 24
@Klofta: A wyobraźcie sobie jego minę jak Twitter odblokuje wszystkie osoby które zablokował xD
Nie mogę się doczekać.
  • Odpowiedz
@Klofta: ależ ja bardzo żałuję, że jebnął się pod pociąg, narażając maszynistę na traumę i dyspozytora na dodatkową pracę xd
  • Odpowiedz
@Klofta: no bo jesteście. Cieszycie się ze śmierci drugiego człowieka wobec którego nie zostało nic udowodnione ale był księdzem więc go odczłowieczacie, patologia
  • Odpowiedz
@Klofta: Karą za walenie konia na plaży jest śmierć, wiadomo.

Poza tym jest różnica czy żałujesz czy nie a czy cieszysz się że ktoś zaszczuty z udostępnionymi danymi się zabił bo należy do grupy społecznej której nie lubisz

Jakby sytuacja była taka że ktoś z jakiejś organizacji, o poglądach, grupy, którą lubisz i się utożsamiasz, 1:1 i ktoś z przeciwnej opcji udostępnił by dane takiego typa który się masturbował i
  • Odpowiedz
  • 0
@muchatse ja się w ogóle nie cieszę. Wolałbym żeby normalnie trafił za kraty i tam doznał kary. Smierć to #!$%@? nie kara. Chwila strachu i po sprawie
  • Odpowiedz