Wpis z mikrobloga

@DzikiBomber: ja mam ps3 i ps4 i mi wystarcza, nie gram w nowe gry, bo mam tyle dobrych starych do nadrobienia, że nie miałbym na to czasu, a tak to przechodzę sobie klasyki i mi to odpowiada :D

mam w dwóch konsolach:
PSX, PS2, PS3, PS4, PSV, PSP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gdzie tu problem


@Ponury_przegryw : Problem jest w tym, że developerzy wiedzą o tym, że mogą wypuścić taki gówno-port za ciężkie pieniądze, a ludzie tak czy siak się na to rzucą. Easy money.

Dotychczas uważałem, że zrobienie remake RDR na silniku RDR2 to są najprostsze pieniądze świata (tym bardziej, że nawet mapa już jest prawie gotowa) bo RDR2 sprzedało się w ~55mln sztuk i myślę, że przynajmniej połowa z nich biegłaby z
Dotychczas uważałem, że zrobienie remake RDR na silniku RDR2 to są najprostsze pieniądze świata


@Beeercik: Wydaje mi się, że problem tu polega na tym, że do czegoś takiego musieliby przydzielić deweloperów Rockstara, którzy znają silnik itd. a oni teraz są wszyscy wrzuceni na GTA VI i z tego co widać nie chcą ich "rozpraszać" żadnymi innymi projektami.
@Ponury_przegryw : Ja nie muszę być w żadnej mniejszości i tym bardziej za nic płacić 220zł bo na Xboxie mam tę grę od kilku lat w takiej formie, a kupiłem ją za bodaj 23zł w sklepie MS.

Wspieranie takich praktyk developerów przyczynia się po prostu do spadku jakości gier w dłuższej perspektywie.

'Prawo rynku' powinno raczej działać tak, że gracze olewają taki gównoport i kolejny raz developer nie wpada na pomysł wypuszczania
@Beeercik: ale dlaczego gracze mają olewać gownoport xD co to za logika? Widocznie dużo osób chce zagrać w grę. Ja tez, i nie widzę totalnie problemu. 219? No i super, za 500 pewnie bym nie kupił bo już mnie by nie było stać. Jeżeli gracze pokierują rynkiem w ten sposób ze gry take two będą za miesiąc kosztować 800 złotych to trudno, będę grał w coś innego albo zacisnę zęby jak
dlaczego gracze mają olewać gównoport


@Ponury_przegryw : Żeby takie sytuacje nie występowały częściej i studia nie szły na łatwiznę, kiedy wiemy, że stać ich na wiele wiele więcej.

Nie bronię nikomu kupować tego portu bo zdecydowanie warto ograć tę gre, ale biorąc pod uwagę jakość portu, branie preordera za 219zł, jest według mnie zwykłym frajerstwem ;)
Można poczekać na wersję pudełkową i ograć za ułamek ceny, można poczekać na promocje bo prawdopodobnie
@Beeercik: Ale jakie sytuacje nie miały miejsca?
Fakty są takie:
1. Został wydany remaster, który dokłada język polski wiec już nie jest taki sam.
2. Cena została ustalona na 219 zł.
3. Gra jest w topce sprzedaży.
4. W tym roku wyszła gigantyczna ilość gier.

Wszystkie powyższe są niepodważalne.

To oznacza, że graczom pasuje - czy nie jest tak? Kupują bo muszą czy jak ty sobie to wyobrażasz?

Jeżeli graczom pasuje,