Wpis z mikrobloga

ŚWIADKOWIE JEHOWY NIKOGO NIE KRZYWDZĄ MORDO!!!!!!

Ciocia mojej żony leży i umiera w szpitalu. W poniedziałek miała wypadek samochodowy, jak każdy ŚJ miała przy sobie oświadczenie, że odmawia przyjęcia krwi nawet w obliczu zagrożenia życia. Taki dokument ma niestety moc prawną i lekarze są bezsilni.

Ma krwawienie wewnętrzne, hemoglobina leci na pysk (aktualnie poniżej 5!!!), jest podpięta do respiratora.
Nikt jej nie operuje bo w jej stanie bez możliwości podania krwi żadna operacja nie ma po prostu sensu.

Zostawi na tym świecie dwójkę młodych chłopaków, 21 i 23 lata, ich ojciec już od kilku lat nie żyje.
Rodzinka z całej Polski się zjeżdża i ich pociesza „No szkoda szkoda, ale dobrze, że wytrwaliście w wierze, Jehowa to doceni”.

Nawet się na pogrzeb nie wybieramy bo ja bym tam wszystkich tępym widelcem zamordował.

#swiadkowiejehowy #zalesie
  • 232
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To nie pedofile są winni, tylko jeśli już to dzieci, które same, na własne życzenie im się oddają.


@Mandarex: Mhmm, czyli wg Twojego toku rozumowania każdy obywatel Niemiec powinien dostać kulkę w łeb po wojnie, bo wszyscy Niemcy to naziści i dopuścili się zbrodni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ja Cię nie znam, więc nie będę oceniał jakim człowiekiem jesteś.
  • Odpowiedz
Mhmm, czyli wg Twojego toku rozumowania każdy obywatel Niemiec powinien dostać kulkę w łeb po wojnie, bo wszyscy Niemcy to naziści i dopuścili się zbrodni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Glikol_Propylenowy: Co do #!$%@?? Przecież to porównanie kompletnie nie ma sensu, nigdzie nie napisałem że ofiarom pedofilów należy się kara.

Natomiast CEO jehowych jak najbardziej zasługuje na kulkę.
  • Odpowiedz
@robertx ja byłem od małego niestety ale się nie dałem :D ciągali mnie na te zebranka ale nie kojarzę żebym na którekolwiek poszedł z przyjemnością czy z własnej woli. Niestety ostatnio siostra się do nich przyłączyła, zero konstruktywnej rozmowy, żadnych argumentów bo organizacja tak mówi i to jest święte. Najlepsze jak pytam jaka jest różnica między ich updatami typu niwe światło a tym ze nie uznają objawień. Nie wspominając o innych
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: nie zgadzam sie, wszelkie praktykowanie takich gusli i indoktrynowanie ludzi powinno byc zabronione. Bywaja slabsi ludzie, ktorzy latwo podlegaja manipulacji i to oni sa zazwyczaj glownymi celami tych dzbanow. Rozumiem OPa i rowniez nie udalbym sie na zgromadzenie z ludzmi, ktorzy dolozyli cegielke do smierci czlonka rodziny. Ha tfu.
  • Odpowiedz
@robertx No tak samo jak zrobili ze wszystkich którzy zginęli albo gnili w pierdlu za odnowe służby wojskowej. Ciekawe były podwójne standardy jak w Afryce gdzieś byli zabijani za nie obstawianie po stronie kraju i brooklinek nie zrobił nic. Za to w Meksyku pozwalali na dawanie łapówek urzedasom żeby nie musieli odbywać sw. Nawet wysłali jakiegoś guru z ‚ciała kierowniczego’ żeby im to bezpośrednio przekazał. #!$%@? hehe
  • Odpowiedz
@Mandarex oczywiście ze zasługują. Nie różnią się niczym od tych z jonestown czy coś. Jakby zapowiedzieli ze jutro armagedon ale trzeba umrzeć przed mielisbymy 8milioniwe zbiorowe samobójstwo
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy:

Mhmm, czyli wg Twojego toku rozumowania każdy obywatel Niemiec powinien dostać kulkę w łeb po wojnie, bo wszyscy Niemcy to naziści i dopuścili się zbrodni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jak już porownujesz do nazistów, to faktyczną analogią by było gdyby ci niemcy pozostawali nazistami, werbowali nowych, nie widzieli problemu w tym
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy:

ultra katolickiej rodzinie, jeśli nie ochrzcisz swojego dziecka to tak samo rodzina zerwie z Tobą kontakt,


Serio porównujesz wynaturzenia w skrajnym przypadku do powszechnie działającej zasady? xD

Nie no, nie ma tu żadnej analogii. Nie bez powodu istnieją dwa różne pojecia sekta i religia
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust:
Bzdury gadasz.
W biblii jest ogrom bzdur których się nie da czytać - dosłownie - dzisiaj, bo skręca. A tego się uczy 7 latków z automatu. Chrzty to sekciarskie rytuały z definicji. I szereg powszechnie panującyh zasad jak traktowanie wszelkiej aborcji jako grzech, jest tylko dowodem na kompletną ignorancję kościoła katolickiego wobec moralności.

I mylisz kościół z religią też. O wierze, czy szerzej ujmując przekonaniach religijnych nie masz pojęcia.
  • Odpowiedz
@robertx na mojej wsi była podobna sytuacja. Rolnik z żoną, świadkowie Jehowy mieli wypadek i żonie potrzebna była amputacja nogi, długo walczyła i w końcu się na to zgodziła, mąż niestety nie. Teraz sam wychowuje kilkoro dzieci, smutne jak jakieś śmieszne przekonania mogą zniszczyć czyjeś życie.
  • Odpowiedz
W poniedziałek miała wypadek samochodowy, jak każdy ŚJ miała przy sobie oświadczenie, że odmawia przyjęcia krwi nawet w obliczu zagrożenia życia.

@robertx: Ale o co chodzi? Przecież sama to podpisała, świadomie wybiera śmierć zamiast życie z przetoczoną krwią. Chcącemu nie dzieje się krzywda.
  • Odpowiedz
To nie świadkowie Jehowy są winni, tylko jeśli już to Twoja ciocia, która sama, na własne życzenie odbiera sobie możliwość transfuzji krwii, co dla niej jest w jakiś sposób ważne.


@Glikol_Propylenowy:
Tak tak. To nie piorący mózgi są winni, to ofiary na własne życzenie. Jeśli twoi rodzice są ŚJ to zostajesz ŚJ i jesteś od młodości indoktrynowany i manipulowany w tej społeczności. Tak samo jeśli są katolikami czy mormonami czy
  • Odpowiedz