Wpis z mikrobloga

ŚWIADKOWIE JEHOWY NIKOGO NIE KRZYWDZĄ MORDO!!!!!!

Ciocia mojej żony leży i umiera w szpitalu. W poniedziałek miała wypadek samochodowy, jak każdy ŚJ miała przy sobie oświadczenie, że odmawia przyjęcia krwi nawet w obliczu zagrożenia życia. Taki dokument ma niestety moc prawną i lekarze są bezsilni.

Ma krwawienie wewnętrzne, hemoglobina leci na pysk (aktualnie poniżej 5!!!), jest podpięta do respiratora.
Nikt jej nie operuje bo w jej stanie bez możliwości podania krwi żadna operacja nie ma po prostu sensu.

Zostawi na tym świecie dwójkę młodych chłopaków, 21 i 23 lata, ich ojciec już od kilku lat nie żyje.
Rodzinka z całej Polski się zjeżdża i ich pociesza „No szkoda szkoda, ale dobrze, że wytrwaliście w wierze, Jehowa to doceni”.

Nawet się na pogrzeb nie wybieramy bo ja bym tam wszystkich tępym widelcem zamordował.

#swiadkowiejehowy #zalesie
  • 232
@caius_cosades: patrz wyżej, gdyby miała wywalone i tkwiła tam jedynie z obawy, że inni nie będą się do niej odzywać, takiego oświadczenia nie miała by w portfelu, bo nikt tego nie sprawdza, tu doszło do ewidentnego aktu wiary, więc nie została do niczego zmuszona. A każda religia jest indoktrynacja od małego.
@robertx Nikt nie mowi ze jest kolorowo i prosto. Ja nawet nie insynuowałem ze jest kolorowo lub prosto. Jest #!$%@? i ciężko. Jednak wciąż jestem stanowczym przeciwnikiem zrzucania z ludzi odpowiedzialności za samych siebie. To demoralizujące i ogłupiające dla całego społeczeństwa, a robi się to dzisiaj nagminnie.
@robertx: no i #!$%@?, czym się przyjmujesz.
Chce zdechnąć to niech zdycha i elo. Przestańcie się #!$%@?ć w cudze życie, nie ważne jak głupie by ono nie było. Dorośli ludzie podejmują decyzję i potem za nie odpowiadają a ty nie jesteś nikim istotnym żeby się tym przejmować. A 21 i 23 lata to nie są młode chłopaki, w tym wieku matka jest im już zbędna.
@robertx tylko tutaj masz oszustwo. Pytanie gdzie Jehowi oszukują? Co innego transakcja ekonomiczn co innego wiara. Jasne, możesz obiecywać gruszki na wierzbie, ale to samo można powiedzieć o katolikach czy muzułmanach. Nie da się tego jednoznacznie określić scamem, bo to wiara. Natomiast czy jest to oszustwo? Moim zdaniem nie, każdy doskonale wie co robi
To nie świadkowie Jehowy są winni


@Glikol_Propylenowy: czekaj, jakim cudem nie są winni? Namawiają na to gówno, propagują szkodliwe kłamstwa które czasem mają efekt śmiertelny. Dwudziestolatkowie to w twojej teorii już stare byki które sobie poradzą, ale biedni świadkowie Jehowy ze wszystkich ludzi są akurat nieświadomi i niewinni? Przecież to oczywiste że każdy kto na ten patologiczny syf namawia powinien siedzieć za narażanie życia i zdrowia swoich ofiar
@robertx No o tym mówię - możesz się zastanawiać czy #!$%@? że jak będziesz żył w określony sposób to w ogóle zostaniesz wskrzeszony też nie jest scamem. Czym się to różni od tego co księża gadają wiernym co niedzielę?