Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Za tydzień kolega ma #urodziny. Wyprawia imprezę na działce, na której będzie masa alkoholu i jedzenia. Problem w tym, że alkoholu nie tykam, jeść też tam nie będę, bo jestem na redukcji i jem swoje żarcie. Chcę się tylko pojawić na 2-3 godziny i uciekać (nie bawi mnie obserwowanie pijanego towarzystwa). Narzeczona kolegi zbiera "wpisowe" po 100zł na prezent, sęk w tym, że ja nie chcę nic dawać, bo ani nie będę pił, ani jadł, a pojawię się tylko dla samego towarzystwa. Dodam, że sam nigdy imprez urodzinowych nie robię i nigdy nie dostałem od nich żadnego prezentu. Składać się te 100zł czy odmówić?

#pytanie #urodziny #prezent #impreza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Składać się?

  • Tak 73.6% (1050)
  • Nie 26.4% (377)

Oddanych głosów: 1427

  • 41
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeżeli 100 zł stanowi dla Ciebie problem to już lepiej nie iść.

Jak 100zł to nie problem, idź i się najedz jak świnia, pośmiej się. Redukcji nie zaszkodzi a psychicznie odpoczniesz.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim wg mnie dobrze opisałeś, reszta patrzy po swojemu i tyle. Zadzwoń do jego łaski i powiedz jak wyglada sprawa i pojawisz się z własnym prezentem (flacha dla kumpla, wszystko jedno) i wg mnie całkowicie załatwiona sprawa. Nie widzę żadnego powodu, zebys miał się dokładać do żarcia i alko, chyba ze tam prezent jest, to najwyżej 50 zeta rzuć i koniec. Jak ktoś zacznie rzucac dupą to niech się goni.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim #!$%@? xD
Chcę iść na urodziny kumpla bo to dobry kumpel ale nie chce jeść ani pić, no i ludzi też nie chce widzieć. Dać sto złotych za to, że będę tam z łaski?
Zastanów się opie nad sobą
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: idz, nawet na redukcji mozna cos wszamac, 100zl obowiazkowo bo to prezent, nie pojdziesz to nie placz pozniej ze kolega sie odwrocil od Ciebie
  • Odpowiedz