Wpis z mikrobloga

Nie jestem za konfederacja, ale jako ex-kuc jak najbardziej rozumiem, że można na nich głosować. Że komuś może podobać się Mentzen, Bosak, Wipler, Tyszka, Bryłka i w ogóle Nowa Nadzieja i Ruch Narodowy, mieści mi się to w rozumie

Ale jak można podniecać się wariatem Braunem, który doszukuje się Żydów pod CPK, który uwaza, że w Smoleńsku nie rozbił się samolot z Kaczyńskim na pokładzie, który chce zakazać aktów homoseksualnych, który chce zabijać dziennikarzy wyborczej i TVN xD

#konfederacja #neuropa #wybory #polityka
  • 108
  • Odpowiedz
@yahoomlody: o ile jeszcze zrozumiem fascynacje korwinem, wolnym rynkiem i niskimi podatkami ( sam to przeżyłem), to nigdy nie zrozumiem fascynacji RN, Godek, Braunem i tą całą szurią
  • Odpowiedz
  • 849
@Paszczakova:

gdzie wady?


ty lepiej merytorycznie napisz gdzie zalety. Przecież jesteś za tą jakże merytoryczną partią, więc się trochę wysil
  • Odpowiedz
@yahoomlody: duża część młodych ludzi na niego głosuje tylko po to żeby były "dymy". Coś jak na patostreamach tylko tutaj drabinkę wyżej bo polityka i potem wjeżdża z jakąś gaśnicą w sejmie i jest ej pacz mati jak braun #!$%@? hahaha no nie wyczymie ale król wyjaśnia lewactwo. Tak to właśnie wygląda dla części ludzi polityka to tak trochę jak piłka nożna wybierasz sobie partię i jej kibicujesz niezależnie co
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Po to żeby przesuwać okno overtona w drugą stronę. Ludzie robią to nie nazywając tego, ale jak z nimi pogadasz to po prostu nie podoba się, że tak w lewo wszystko poszło dlatego głosują na złość trochę bardziej skrajnie w prawo
  • Odpowiedz
jako ex-kuc jak najbardziej rozumiem, że można na nich głosować


@yahoomlody: a ja nie

10 czy ile lat temu chyba nawet dałem jakiś głos "na Korwina", ale wtedy jednak gadali głównie o niskich podatkach itd., a gadanie anty-UE było bardziej w kontekście wolności

Teraz kościółek, żydzi, Rosja, kuce nie mają tu już czego szukać imo
  • Odpowiedz
  • 18
@Tajgoch @Wink a coś więcej?
Konferencja staje się większą partią, trzeba będzie coś robić a nie "lewaków boli dupa", "gdzie wady".
Odpowiedzi jak ze stocku Panowie
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Poza byciem typowym populistą który daje proste odpowiedzi na skompikowane problemy to zwyczajnie trafią w gusta ludzi którzy oglądają famemma, patostreamy itd. Elektorat konfy po prostu chce "dymów" I żeby "lewaków bolała dupa".
  • Odpowiedz
@dzek: a jakie masz alternatywy?
-Lewica ze swoim PIESELem i gadaniem tylko o aborcji i prawach LGBT
-KO, która to w sumie #!$%@? robi, i tak naprawdę nie wiadomo co zrobili, że nagle KE odblokowała nam KPO, które i tak jest pożyczką, więc lepiej gdyby tego nie było
-Trzecia Droga - to w sumie to samo co PO, tylko bardziej konserwatywne
- PiS partia, która przy spełnianiu obietnic, poszła też
  • Odpowiedz
@Cebulowce: ale wiesz o tym, że My nie używamy w Polsce euro? Wiesz prawda? Wiesz, że teraz trzeba będzie i tak wydrukować PLN? Zakładam, że nie, bo pewnie należysz do grona tych osób, które twierdzą, że państwo nie ma swoich pieniędzy, a dług zagraniczny to to samo co dług krajowy. Zdradzę Ci sekret. Budżet państwa to nie budżet gospodarstwa domowego, więc porównywanie tych dwóch rzeczy świadczy o twojej niewiedzy. Dwa,
  • Odpowiedz