Wpis z mikrobloga

@RudyZibi: Nawet teraz, ziomek odpowiedziałeś totalnie nie na temat. Czegokolwiek nie napisałabyś negatywnego o elektrykach (nie mówię o hejcie) podpierając to faktami zaraz praktycznie wjeżdża ktoś kto będzie pisał, że jak jesteś negatywnie nastawiony to pewnie masz starego diesla pojeździłbyś teslą to byś zmienił zdanie albo się nie znasz i zaczyna się w pakiecie pisanie głupot o infrastrukturze która w Polsce jest totalnie słaba.
@Cztero0404: bo część ludzi ma auto dla PRESTIŻU. Tak, jak Seba nie kupuje wypierdzianej beemki, żeby się z niego śmiać, tak nowobogacki nie wziął tesli w leasing, żebyś miał z niego bekę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście są też normalni właściciele elektryków, tak jak i normalni właściciele BMW, ale to debile krzyczą najgłośniej
@Cztero0404: przecież o elektryki największy ból dupy maja 50 letnie janusze jeźdzace wypierdzianymi passatami


@RudyZibi jak widzę zmasowane ataki w komentarzach pod jakimkolwiek artukułem na temat elektryków to mam wrażenie, że to jakieś opłacone trolle piszą. Ostatnio to nawet pod postami dotyczącymi elektrycznych hulajnóg można znaleźć pytania czy długo się palą.
Jeśli mam być szczerzy to zawsze mnie zastanawia dlaczego oświeceni zawsze zwolennicy elektryków mają taki ból dupy, że się ktoś z nich śmieje?


@Cztero0404: bo to taki internetowy plebs. Podobnego pokroju ludzie co pod artykułami o medycynie piszą o śmiercionkach. Albo nie oglądają w ogóle tenisa, ale skomentują wpis o Idze i nawiążą do ukraińskiej wstążki.
@Cztero0404: no ale ja mówię o tych konkretnych Januszach którzy nie używają żadnych racjonalnych argumentów a elektryki traktują jako zamach na ich wolność bo ich definicja wolności jest stary diesel xD
@karakanjaroslaw od kiedy to państwo zmusza do posiadania elektryka?