Wpis z mikrobloga

Co zrobić kiedy małe dziecko przeszkadza rodzicom w upijaniu się harnasiem, nagrywaniu gniotów na jutuba i graniem w Simsy? Przywiązujesz je do krzesła na kilka godzin i sprawa załatwiona. Obrzydliwy uszaty smieć i jego leniwa żona kobra urządzali gehennę małej Amelce, ale na szczęście #mops zadziałał i zabrał dziecko do bidula

#bonzo #patologiazmiasta #patologiazewsi #madki #madka #patologicznirodzice #dzieci #p0lka #antynatalizm #patostreamy
Silklash - Co zrobić kiedy małe dziecko przeszkadza rodzicom w upijaniu się harnasiem...

źródło: d09a111839db30010a78e675f523435f633319d667755398d0e93ee1f9f18d3f

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@MisterBombastic: Mieli go zamknąć w więzieniu by miał darmowe jedzenie na nasz koszt? Czy może obciążyć mandatami by żebrał i wkurzał ludzi, ewentualnie zrobił napad na jakiś sklep?
  • Odpowiedz
@Silklash: Doszanowanie finie za te przemyślenia. O ile jeszcze kiedyś śmieszkowałem z bonza i ogra, to po tym co zgotowali temu biednemu dziecku, stracili szansę na ani ciuciu szacunku. Mają u mnie od goma pogardy. Jechać ze śmieciami do spodu od rana do wieczora. Jakim to trzeba być prymitywnym zwyrolem bez uczuć i sumienia, żeby zasypiać spokojnie w łóżku, wiedząc, że dziecko jest gdzieś tam w bidulu i być może
  • Odpowiedz
Teraz nie chce zabrzmieć tendencyjnie, ale kto był we wszelkiego rodzaju Pabianicach, Zgierzach i innych miejscowościach ościennych do Łodzi, wie że taka patolnia to jest tam pewnego rodzaju standard, ja #!$%@?, tam jest ogrom ludzi wychowywanych w ten sposób i totalnie nie rozumiem źródła tego problemu, może miałem pecha że takie coś widziałem ale po prostu ręce opadają. To że tiger czy jakaś kobra są #!$%@? nie wzięło się znikąd, środowisko dookoła
  • Odpowiedz