Wpis z mikrobloga

Z jednej strony mam już 27 lat, ale jak tak patrze na swoje życie i to na jakim jestem etapie to mam wrażenie jak bym wciąż miała 18-20lat tylko że zamiast się uczyć w szkole to chodze do pracy. Normalnie cieszyłabym się z tego ze czuje się młodziej, ale chyba nie w tym przypadku ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie #staroscnieradosc #nieporadnosczyciowa
Katiee - Z jednej strony mam już 27 lat, ale jak tak patrze na swoje życie i to na ja...

źródło: flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8.u2

Pobierz
  • 18
@Katiee: normalka. Jak jesteś normalny i masz normalne życie to w wieku 30 lat czujesz się tak samo jak w wieku 20. Jedyna różnica to zachowanie wsród ludzi bo co innego wypada i można w wieku 20 lat a co innego w wieku 30 lat
@Katiee: mam takie samo wrażenie i śmiem twierdzić, że chyba większość osób tak ma. Oczywiście jestem mądrzejszy doświadczeniem itd... mam 32 lata ale w głowie mam to samo co w wieku 15-18 lat xD ostatnio byłem na kawalerskim gdzie spotkałem dużo znajomych z tamtych czasów i nic się nie zmienili w mojej opinii więc uważam, że chyba każdy tak ma.
co jest takiego co wypada w wieku 20lat, a nie wypada jak masz 30 ?


@Katiee: to nie tyle nie wypada, co fizycznie większość osób nie jest w stanie jak ma 30 lat pić i tańczyć do 3-4 rano, prysznic, kawa i być na uczelni/w pracy o 8 rano.

Do tego traci się przede wszystkim wspólny język z ludźmi - rówieśnicy mają małżonków i dzieci i rozmawiają, które przedszkole lepsze, a
  • 0
@Piastan: Ja nie mówię o tym co mam w głowie, tylko o tym jak wygląda moje życie. Żadnego postępu przez lata ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Gozdziu nie mogę mieć bombelków ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@LifeReboot chyba troche mamy co innego na myśli.