Wpis z mikrobloga

Na rynku kompletna masakra, przynajmniej w Warszawie. Znajomi wystawili mieszkanie w niezłej (jak na okolicę) cenie i sprzedali następnego dnia... dosłownie... przyjechał gość z Zamościa i położył 600k w gotówce na stole. Została tylko formalność, tzn. notariusz.

I teraz uwaga, oni chcieli 580k, a on im dał 600k. Bez negocjacji. Jak się dowiedział, że inni oglądali i wyrazili chęć zakupu, to "mają państwo 20k więcej i zapominamy o tym, że chce ktoś inny".

Dodam, że chodziło o czwarte piętro bez windy w budynku z 1974 roku.

Patologia. Dzicz. BK2% zniszczyło ten rynek.

#nieruchomosci
  • 44
@TypowyZakolak: potwierdzam, mieszkanie po babci polska C , małe biedne miasteczko. Myśleliśmy że ze sprzedażą będzie problem bo miasteczko gwałtownie się wyludnia, ale zgłosiła się lokalna baba i kupiła za gotówkę, podobno ma już ze dwadzieścia mieszkań w miejscowości oraz stawia kilka szeregówek , co ciekawe mieszkanie już rok stoi puste.
@TypowyZakolak: ano... trzeba panu budzie podziękować bo bk2% dmuchnął też do ognia rynku wtórnego. i wbrew pozorom ta cena z dupy nie jest. sprzedający wyraźnie pisze że mu się nie spieszy bo ma lokatorów wynajmuje i zarabia. a za bliskość metra liczy sobie po warszawsku. jestem niemal pewien że nawet taka oferta znajdzie nabywcę w ciągu circa pół roku.
60m2 za 600k to jak za darmo - o wiele poniżej średniej ceny transakcyjnej. Także nic dziwnego, że sprzedało się z miejsca. Twoi znajomi stracili - spokojnie mogliby sprzedać za 13k - 14k / m2


@haha123: jak to wyceniłeś nie znając stanu mieszkania ani adresu?
@TypowyZakolak: ten uczuć kiedy mam takie mieszkanie w Wawie po starych tylko trochę mniejsze, takie posty sprawiają, że czuję się jakbym wygrał w życie, a tak naprawdę to nie, bo nie wierzę, że ktoś za takie badziewie tyle hajsu wykłada.
BK2% zniszczyło ten rynek.


@TypowyZakolak: ziobro zdziwienia, każdy kumaty to wiedział. Dla mnie dobrze, bo akurat sprzedaję mieszkanie i w sumie to już jest licytacja od 2 miesięcy, a nawet go jeszcze nie wystawiłem, bo zwalnia się za miesiąc, ale ludzie już próbują sobie zaklepać xD Tak jak zaczynałem od 160 tysięcy, tak teraz jest już 200...