Wpis z mikrobloga

Przypadek taki jak na zdjęciu, w opisie, że telefon kupiony w Media expert. Po odebraniu z paczkomatu od razu zauważyłem aplikację Orange, faktury oczywiście nie było. Po sprawdzeniu IMEI pokazuje raty w Orange. Co najlepsze, gość od razu zablokował mój numer, bo z innego można się normalnie dodzwonić, a z mojego z ogłoszenia Abonent niedostępny xD

Wysłałem zgłoszenie do olx, chciałbym zwrócić przedmiot i dostać zwrot pieniędzy. Jak myślicie czy Olx będzie robił problemy? Miał ktoś taki przypadek?

#olx #bekazpodludzi
Dirty_Digger - Przypadek taki jak na zdjęciu, w opisie, że telefon kupiony w Media ex...

źródło: tele

Pobierz
  • 12
@Dirty_Digger: ZAWSZE sprawdzajcie IMEI przed kupnem telefonu na olx... każdy operator tj orange play tmobile czy plus ma na swojej stronie zakładke do sprawdzania imei i w 15 sekund wiesz czy telefon był brany w abonamencie. chyba już lepiej kupić kradziony i o tym nie wiedzieć niż z abonamentu
@Dirty_Digger: jakiś czas temu szukałem tel i cena była zachwycająca!!!!!1111 XD chyba 3k za nowy zamiast 5k w sklepie i pierwsza moja wiadomość była o imei, gość bez problemu podał i po sprawdzeniu trzech operatórów byłem dobrej myśli aż tu orange-

Dzień Dobry,
poprzez formularz internetowy na stronie www.orange.pl/zobacz/weryfikacja-imei otrzymaliśmy prośbę o sprawdzenie urządzenia o numerze 864965063114275
Wyjaśniamy, że jest ono własnością Orange, a jego użytkownik nie ma prawa go sprzedać.
@Dirty_Digger odpisali mi żebym dosłał kilka rzeczy, później że przyjęli te pozostałe rzeczy i mam czekać. Ale sprzedawca się odezwał i chyba sprawa będzie zaraz zakończona. Możliwe, że czekasz długo, bo nie mają żadnego kontaktu ze sprzedawcą