Wpis z mikrobloga

Właśnie sobie ogrywam Assassina Odyssey i tam można się ruchać z DOSŁOWNIE co drugim napotkanym chłopem. Można oczywiście tego nie robić, ale przepadają wtedy fajne itemy (wiem bo robie save przed kazdą interakcją z facetem), więc Ubisoft poniekąd zmusza graczy do gejostwa. Ale jakby kto pytał, to oni tylko chcą się odwiedzać w szpitalach i decydować o pochówku xD

P.S. Zanim ktoś się zesra, że w starożytnej Grecji widok chłopa z chłopem nikogo nie szokował, to podobno w AC Valhalla jest to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #bekazlewactwa #lewackalogika #clownworld
smutny_kojot - Właśnie sobie ogrywam Assassina Odyssey i tam można się ruchać z DOSŁO...

źródło: maxresdefault (3)

Pobierz
  • 89
Mogliby dać opcję w grze albo chociaż przy tworzeniu postaci czy chce się być woke-klaunem czy nie


@burnthefires: ja w ogóle nie rozumiem po co romanse w grze i chciałbym tę opcję wyłączyć zarówno dla relacji homo jak i hetero, bo nie jestem #!$%@? #!$%@? spermiarzem, który musi sobie rekompensować w grze jakieś braki w życiu codziennym XD No ale wystarczyło wejść na reddita BG3 przed premierą i dosłownie połowa postów
jandiabeldrugi - >Mogliby dać opcję w grze albo chociaż przy tworzeniu postaci czy ch...

źródło: 594fec366984aea8d9e83edb7dafb4605ad4b50426bf83772db81c888a20f28d

Pobierz
no nie ściema, gejostwo w Grecji było czymś naturalnym. A gejostwo starego dziada z młodym chlopem to już w ogóle. Było nawet miasto, które dawało specjalneprzywileje gejom (Tybet).


@Marakuja: Jesteś pewien, że nie chodziło Ci o Teby? ( ͡º ͜ʖ͡º) Zresztą kojarzę nie tyle przywileje, co jednostkę wojskową złożoną (według Plutarcha, żyjącego kilkaset lat później) ze starszych i młodszych mężczyzn, mających tworzyć związki.

@
JanK - >no nie ściema, gejostwo w Grecji było czymś naturalnym. A gejostwo starego dz...