Wpis z mikrobloga

@Jabby wiem że debil i żeby się uwiarygodnić powinien paragon pokazać (a raczej nie ma co bo to zdjęcie 2020). ale 2x ice tea 12, silan do płukania 15, dwie miski plastikowe jakieś 20 i 10jaj 12 zł to już 60 zł a gdzie reszta ( _)
@weezyxboss nie przesadzaj już koło 20 fileta można kupić
  • Odpowiedz
@Jabby: Widać że kobieta mu zakupy do domu robi. XD Dzisiaj byłam patrzam ceny w okolicach 10~~ za produkt, zupka chińska instant o nazwie "cała tablica mendelejewa" jedyne 7,99 XD
  • Odpowiedz
  • 2
@Jabby napisał co miał napisać i więcej nic nie powie. typowe pisowskie #!$%@?. powiedział co miał pwoiedziec a że kłamał to #!$%@? mu zrobicie
  • Odpowiedz
@Francis_Drake @Jabby U mnie cola zero pod blokiem dobiła już do 11 zł za butelkę... xD

Czynsz z 350 zł #!$%@?ł na 951, na zakupy średnio wydawałem z różową jakieś 250 zł tygodniowo, teraz pęka 500-600, chcąc obiad mieć codziennie z mięsem to już jest koszt 40-50 zł, licząc sam obiad xD

Ceny są #!$%@?, koszty życia rosną a pensje bez zmian.
  • Odpowiedz
@PakoThugLife25 Dokładnie, jeszcze aż tak dawno produkty na zwykły obiad, ziemniaki, że warzywa, kurczak kosztowały 20/30 a dzisiaj poniżej 5 dyszek nie schodzę, za te same rzeczy.. Paczka laysow po 12.99,to mnie ostatnio niezle zmuliło xD
  • Odpowiedz
@deeprest:

Dziękuję za poprawę mojego błędu.

also

Nie chce mi się sprawdzać za każdym razem każdego jednego pierdo* gówno wpisu. J* wykopowy eksperyment społeczny.
  • Odpowiedz