Wpis z mikrobloga

juz rok temu na dwie osoby wydawalem 1200zl na jedzenie miesiecznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@szmichal: Gdzie tak tanio?! Ja mówię o zakupach na ok. 5 dni na 1 osobę. W lipcu w Kauflandzie zostawiłem 2344 zł, w czerwcu 2310 zł. Bez chemii, którą kupuję na Allegro. Jakiś tam może żel pod prysznic, maszynki do golenia z takich rzeczy. I bez kawy, którą też zamawiam na
  • Odpowiedz
@nobrain: No, ok, ale ja za to w ogóle nie wydaję na alkohol czy papierosy, a co widzę jakiegoś janusza z grażyną, to co najmniej 4-pak tyskiego musi być, a młodsze grażki jakieś fresco też lubią obalić. No to ja sobie za to kupuję ser pleśniowy. :)
  • Odpowiedz
@nobrain: Trufle to luksus, jedzenie w restauracji z gwiazdką to luksus, szampan w lodówce to luksus. Ale sery pleśnowe? Pewnie znajdą się jakieś mega drogie i luksusowe, ale bez przesady. Fakt, że są regiony bez dostępu do wody nie jest powodem, żeby zmieniać definicję.

Potem wychodzą takie bzdury, że w Polsce większość należy do klasy średniej podczas gdy tej klasy w Polsce prawie nie ma.
  • Odpowiedz
  • 1
@Jabby pewnie u niego tak tanio w zaprzyjaźnionym osiedlowym sklepiku jak u Moskwy. Dla nas cena za ten koszyk to 389 zł. Ja za podobnie wypełniony koszyk płacę jakoś 400-450 zł. #!$%@?. Kłamca i złodziej grafiki.
  • Odpowiedz
  • 23
@Jabby swoją drogą to kto naiwny uwierzy że ten koszyk zmieściłby się w 89 zł xD chyba tylko osoba, która nigdy samodzielnie zakupów nie robi, a na pewno nie za swoje. Nawet przy deflacji za rządów PO ciężko by się było zmieścić w takiej kwocie, a co dopiero teraz.
  • Odpowiedz
@Jabby to nawet nie wymaga weryfikacji, bo na oko widać, że tu jest bliżej 200, albo nawet 300, niż 100. Te trzy napoje to już z 15 zł xd
  • Odpowiedz
@Jabby: widzialam wczoraj filmik laski ktora zrobila podobne zakupy na 10 dniowy wyjazd dla rodziny, zadnych alkoholi czy fajek, sniadania, na obiad mieso i dodatki, kolacja, jakies bzdury typu jogurty, batoniki, wydala 850 pln xD
  • Odpowiedz
@Reichsmarschall: juz rok temu na dwie osoby wydawalem 1200zl na jedzenie miesiecznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@szmichal: @szmichal: koleś który to opublikował to ewidentny troll ale ja też zabawię się w tę grę i napiszę, że w takim razie nie potrafisz robić zakupów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz