Wpis z mikrobloga

Lista sygnalow jakie kobiety sysylaja facetom ktorzy im sie podobaja (werbalne i niewerbalne razem):

1. Poprawianie wlosow
2. Rozchylanie ust
3. Odslanianie dekoldu
4. Odslanianie szyi
5. Inicjowanie dotyku np. przypadkowe szturchniecia
6. Mocny lub czesty kontakt wzrokowy czyli albo sie intensywnie patrzy albo czesto sie patrzy
7. Smieje sie z Waszych zartow nawet jak sa beznadziejne
8. W momencie smiechu patrza sie na Was
9. Swiecace, szklace sie oczy
10. Malpi rozum czyli gadanie czesto bez sensu byle by cos gadac i zeby nie bylo niezrecznej ciszy

Lista bedzie uzupelniana caly czas w miare tego jak beda mi sie przypominaly nowe wiec mozna dodawac do ulubionych

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #seks #tinder #badoo #sygnaly #psychologia #psychologiaewolucyjna #randki #randkujzwykopem #emocje
  • 52
@pieczony_szczur_z_ogniska: No bo tak faktycznie było. Były zainteresowane albo sprawiały takie wrażenie ale tylko z początku. Ale nie wiem czy to chodziło o jakiekolwiek moje błędy, bo zachowywałem się jak ciota i dorosłe dziecko, czy też może to ich zachowanie było jakąś podświadomą ich zabawą, z której nawet nie zdawały sobie sprawy. Kilka dziewczyn znajomych z widzenia się do mnie tylko uśmiechało na sam mój widok, nigdy do nich nie podbijałem,
@daro1: Jestem prawie pewien ze z czasem stracily zainteresowanie jak Cie blizej poznaly. Niestety nie jestem w stanie Ci okreslic dlaczego i najgorsze jest to ze nawet jakybys je spytal to i tak nie powoedzialyby prawdy bo kobiety tak maja.

No bo po co mowic co facet zrobil nie tak zeby sie poprawil w tej materii i nie popelnial juz tych bledow w relacjach damko-meskich i byl atrakcyjnieszym samcem dla inych
@pieczony_szczur_z_ogniska: To było już dawno, wiele lat temu a był mniej więcej podobny schemat. Fizycznie musiałem się im podobać, choć z ryja jestem tylko przeciętniakiem i byłem jednym z pierwszych którymi one się interesowały. Później kogoś poznały, znalazł się ktoś lepszy, bardziej interesujący i ja nie mogłem nikomu dorównać. Nie miałem nawet samochodu ani nawet więcej kasy a zachowywałem się jak dziecko w wieku 20+. A inni goście to już jeździli
1. Poprawianie wlosow

2. Rozchylanie ust

3. Odslanianie dekoldu

4. Odslanianie szyi

5. Inicjowanie dotyku np. przypadkowe szturchniecia

6. Mocny lub czesty kontakt wzrokowy czyli albo sie intensywnie patrzy albo czesto sie patrzy

7. Smieje sie z Waszych zartow nawet jak sa beznadziejne

8. W momencie smiechu patrza sie na Was

9. Swiecace, szklace sie oczy

10. Malpi rozum czyli gadanie czesto bez sensu byle by cos gadac i zeby nie bylo