Wpis z mikrobloga

boziu tak bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo BAAAAAARDZO chciałbym mieć kogokolwiek żeby se wyjść pospacerować czy tam posiedzieć w parku albo na kino plenerowe albo na soczek albo po prostu na miasto wieczorem czy cokolwiek
no nie daje mi to żyć od rana i #!$%@? łeb i mam ochotę walić nim w ścianę z desperacji i rozpaczy
NIENAWIDZĘ tego jak wygląda moje życie
mam dosyć tego że jego 99,2138% to #!$%@? osrana samotność izolacja osamotnienie czucie się jak totalny odszczepieniec i wyrzutek robienie wszystkiego zawsze wszędzie samemu i samemu i samemu i samemu
każda jedna #!$%@? czynność aktywność każde #!$%@? wyjście gdziekolwiek zawsze sam i sam i sam i sam
no ja #!$%@?ę ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhfdljafjslkfjdslfkjdslkfjsdlkf

#samotnosc ##!$%@? #autyzm #fobiaspoleczna #depresja #jajuzniemamsily #mamdosc ##!$%@? #psychalezy #zalesie #ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Chodtok - boziu tak bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo BAAAAAARDZO chciałbym m...

źródło: comment_15883872578mzShgVAQmAV0UY4hfkVn1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chodtok:
Skoro stolica, to napisz jeszcze raz posta z tagiem #warszawa, tylko daj trochę mniej infantylizmu, ktoś może się do Ciebie odezwie, nie jesteś sam w podobnej sytuacji.
Aha, napisz też wiek.
  • Odpowiedz
@Chodtok: Zbyt duże nadzieje pokladasz w ludziach i to że magicznie oni podniosą jakoś twojego życia. Wiele rzeczy trzeba wypracować niestety w samotności, zresztą ludzie są nośnikami problemów, czasem mają gorsze chwile i ogólnie mogą zwyczajnie mieć inne poglądy i zainteresowania co uniemożliwi na dłuższą metę relacje z nimi. Daj sobie czas i trochę stan obok w sensie wiadomo że samotność i wyobcowanie to nic fajnego, ale jak będzie kimś
  • Odpowiedz