Wpis z mikrobloga

Afera z „głupią pipą drącą ryja w McDonalds” sprawiła, że z ciekawości zajrzałem na jej IG – 100% znajomych, które ją obserwują, to młode kobiety.

Takie osoby jak "wrzeszczący glonojad", wszelkie „mamy mistrzów kierownicy” i inne „exsekswokerki” to właśnie idolki młodych Polek – a potem zdziwienie, że kobiet w tym kraju nie nadają się do niczego innego, niż pracy dupą albo „szukam sugar daddy”.

Z kobiet pokolenia 1995+ przez socjalne nie będzie już nic – ani „matek Polek” ani „kobiet sukcesu” – one będą nadawać się tylko do pokazywania cycków w necie czy w barach ze striptizem, a po 30tce renta, bo „nikt już się mną nie interesuje”. Ewentualnie ślub z beciakiem, szybkie dziecko czy dwa, rozwód po 3-5 latach, alimenty i reszta życia spędzona jako „bezrobotna mama na pełen etat” aka „wieloryb kanapowy” – z tym, że dzieci takich kobiet szkoda bardziej, niż ich przyszłych partnerów…

Zawsze byłem wolnościowcem, jednak dziś uważam, że kobiety do 21r.ż. powinno się izolować od Internetu dla dobra całego naszego gatunku…

#p0lka #afera #bekazpodludzi #patologiazewsi #patologiazmiasta #mcdonalds #polska #heheszki #pracbaza #zwiazki
PakaBaka - Afera z „głupią pipą drącą ryja w McDonalds” sprawiła, że z ciekawości zaj...

źródło: Street-Art-Stop-Making-Stupid-People-Famous-by-Plastic-Jesus-in-Los-Angeles-1-1068x1424

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@PakaBaka: piszesz o 1995+ a potem o kobietach do 21 roku życia. Mordko ja jestem 95 a już prawie 3 dychy XD
Poza tym nie przesadzaj. Takie parapety o których piszesz istnieją ale są mniejszością tylko głośniejszą. Znam dużo młodszych normalnych dziewczyn, które same cisną bekę z pato celebrytów
  • Odpowiedz
Z kobiet pokolenia 1995+ przez socjalne nie będzie już nic – ani „matek Polek” ani „kobiet sukcesu”

@PakaBaka: za to z chłopców z pokolenia 1995+ których jedynym hobby są patostreamy to będą naukowcy NASA i spaceX
  • Odpowiedz
@PakaBaka moja kolezanka jest fanką tych krolow zycia wszystkie posty tej baby polubione i bronila nawet tego pijaka co sie rozwalił i w ogole wy nic nie wiecie jak sie lata bokiem bo ona jezdzi na zjazdy aut a w ogole ta pereti to dla niej autorytet i sama chcialaby tak wygladac w jej wieku a ze pieniadze zarobione w dziwnych okolicznosciach? to dla niej dobrze bo sobie radzi w tym kraju
  • Odpowiedz