Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Wo0cash: ehhh, to prawda. W dodatku nic tak na mnie osobiście nie działa jak krzywda dzieci, których świat powinien być beztroski a problemy powinny się ograniczać do tego czy uda się z kolegą zagrać po szkole w minecrafta. Straszne to.
  • Odpowiedz
@Wo0cash Nie wiem co trzeba mieć we łbie by popierać swój kraj w najeżdżaniu innego państwa. To tak jakby Polska sobie chciała zaanektować Słowację i ludzie by się cieszyli, że ich kraj będzie miał przesunięte słupki graniczne xD Jakby to miało mieć jakiekolwiek znaczenie dla ich życia. Dla mnie to podludzie.
  • Odpowiedz
@Wo0cash: Miał pecha, tak jak miliony dzieci w krajach nieobjętych wojną umierających na raka czy w wypadkach samochodowych dzień w dzień (o tych którzy nawet nie mieli okazji się urodzić, bo ich np. wyskrobano nie wspominając).

Życie jest ogólnie tragedią, w której nikt nie gwarantuje nam niczego i trzeba się z tym pogodzić.
  • Odpowiedz
  • 12
@Wo0cash dawno twierdzę, że ludzie nie zasługują na życie, ten gatunek jest jak choroba dla tej planety, jak bakterie część dobra, część zła a część bardzo zła.
Nie szanujemy niczego ponad siebie i swoje potrzeby, jesteśmy egoistyczni a brak empatii i samolubność i obojętność rozlewa się coraz bardziej zmieniając dobroć w wadę a chamstwo i bezwzględność w cechy akceptowalne oraz co gorsze porządne w codziennym życiu. Chciwość, zazdrośc zniszczyły jedność, zastępując ją
  • Odpowiedz
@Wo0cash Nie wiem co trzeba mieć we łbie by popierać swój kraj w najeżdżaniu innego państwa. To tak jakby Polska sobie chciała zaanektować Słowację i ludzie by się cieszyli, że ich kraj będzie miał przesunięte słupki graniczne xD Jakby to miało mieć jakiekolwiek znaczenie dla ich życia. Dla mnie to podludzie.


@nieocenzurowany88: surowce, dostęp do terytorium. Ogólnie to może mieć sens, gdy ma sens
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: Tylko później te przesunięte słupki graniczne wpływają na dobrobyt mieszkańców kraju choćby w postaci surowców naturalnych występujących na terenie na który zostały przesunięte słupki. Dwa, jednak fajnie się uczyć i dowiedzieć, że twój kraj był potęgą, odnosił sukcesy i poszerzał terytorium, a nie byle Estonią, gdzie 80% ludzi na ziemi nawet nie wie gdzie ta się znajduje… Zastanów się czy twoi prawnucy woleliby usłyszeć, że za twojego żywota państwo poszerzyło
  • Odpowiedz
a jak myslisz ile bylo ofiar w polsce,polskich dzieci w 2 ww? Duuuuuuzo wiecej.


@etepetete: To co? Bo nie rozumiem? Mamy patrzeć obojętnie? Mamy pozwolić bo ktoś kiedyś pozwolił?
Skoro wspominasz II WW to jak myślisz, dlaczego USA wkroczyło? Przecież mogli dojechać Japończyków i koniec.

Ciekawostka, bo pewnie nie ogarniasz. Po odbiciu obozów amerykanie robili wycieczki dla swoich żołnierzy i senatorów. Aby pokazać za co walczyli.
  • Odpowiedz