Wpis z mikrobloga

Muszę obronić trochę kobiety . Zawsze mężczyźni obwiniają swój wygląd za niepowodzenie w jakiejś tam relacji, myślę że tak nie jest. W czasach technikum i po szkole czyli z 2-4 lata temu. Bardzo dużo kręciłem i spotykałem się z różnymi dziewczynami. Podobało mi się to. Miałem kilku letnią Audi( ͡º ͜ʖ͡º), rozmawiać z dziewczynami potrafiłem No i ogólnie czułem że się dziewczyną podobam z mojego rocznika i max 3 lata młodsze. Oczywiście nie wszystkim, żeby nie było. Jakieś top julki wiadomo nie miałem szans. Do czego zmierzam, trafiło się kilka razy że musiałem relacje zdusić gdy zauważałem że dziewczyna chciała coś więcej i mimo tego że była ładna (mi się brzydkie i grube nie podobają) to nie było tego czegoś i po prostu byłem na nie, miałem kilka takich przypadków. Po prostu wygląd to nie wszystko. Myślę że kobiety mają tak samo chociaż po części. Raz taka już można określić top julka mająca chłopaka wysyłała mi nudesy. Chciała się więcej spotykać i wiadomo co. No to taka dziewczyna mimo że super laska, mega odrzucała mnie i nie było w ogóle szans na cokolwiek. Także jestem zdania że wygląd to nie jest 100% wygrywu. Sam jakoś super nie wyglądam, ale miałem gadane itp. Zdjęcie tej super Audi która do teraz jeżdżę wam wstawię xd.

#przegryw #blackpill #redpill #tinder #zwiazki #julka
Pobierz mat0707 - Muszę obronić trochę kobiety . Zawsze mężczyźni obwiniają swój wygląd za ni...
źródło: temp_file.png4633761830294912290
  • 24
@mat0707 Jest prosta zasada, którą każdy facet powinien wprowadzić w życie

Ty robisz x, ma to zły wpływ na powodzenie u kobiet
Chad robi x, ma to zły wpływ na powodzenie kobiet
Problemem jest X

Ty robisz y, ma to zły wpływ na powodzenie u kobiet
Chad robi y, ma to zerowy wpływ na powodzenie u kobiet
PROBLEMEM NIE JEST Y, TYLKO TO ŻE NIE JESTEŚ CHADEM

Każdemu polecam
@thorgoth

>Miałem kilku letnią Audi( ͡º ͜ʖ͡º), rozmawiać z dziewczynami potrafiłem No i ogólnie czułem że się dziewczyną podobam


@mat0707: słownik niech ci się spodoba


Na szybko pisane przed robota. Bo zainspirował mnie jeden post właśnie
@mat0707: a co do posta no to przecież nic odkrywczego. Wystarczy spojrzeć na ekstrawertycznych brzydali, którzy nie przejmują się wyglądałem, ale mają gadanie i "to coś". Ja jestem takie 5/10, może 5,5, ale mam fobie społeczną i dziwne postrzeganie świata, ludzi. Chciałbym mieć jakąś fajną dziewczynę i znajomych, ale z drugiej strony wiem, że raczej nie ma co na to liczyć.. chyba że bym przeszedł jakaś terapię elektrowstrząsową xD
@mat0707: kobiety mają #!$%@? na punkcie samochodów xD jak miałem golfa 4 to wręcz szydzono że mnie, miałem A7 to już byłem gość, wygląd się nie zmienił, obecnie już mam to w dupie i kupiłem sobie audi 80 B3
@lubiejescfrytki

@mat0707: a skąd pieniążki na takie kolumbryne? Ja na czikłeczento zbieram od 8 lat i ciągle brakuje.


Robota już w technikum i każde wakacje w okolicznym kołchozie na wsi oczywiście z nadgodzinami. Do tego odpowiednie decyzję trochę szczęścia i w wieku 22 lat już wleciała taka furka.


@LonNon

@mat0707


fajne to audi,ile dałeś?


W 2019r wyszło mnie 47 tys. Nie dałem za nie tyle bo kupiłem uszkodzone.

@nickbezpomyslu

@mat0707 Tylko,