Wpis z mikrobloga

@damianooo8: ehh chłop widział raz na żywo na pierwszych studiach przechodził prze wydział UŚ w Katowicach drugiego chłopa co niedawno wylogował się z tego zbugowanego servera...l chłop nie wiedzial jeszcze wtedy jak zycie się potoczy. Spoczywaj w pokoju przyjacielu
  • Odpowiedz
@damianooo8: U mnie to samo było, to klasowe p0lki zapoczatkowały znęcanie psychiczne nade mną co podłapała reszta klasy. Mam wrażenie że to przez to jestem tu gdzie jestem z całkowicie #!$%@?ą psychą
  • Odpowiedz
U mnie w w podstawówce było coś takiego jak fluoryzacja. Nie wiem, czy to było w każdej szkole, ale raz na jakiś czas grupa uczniów musiała umyć sobie zeby tym fluorem. I z tego co się później dowiedziałem dziewczyny wpadly na diaboliczny plan. Wzięły szczoteczki uczniów, których nie lubiły i po prostu umyły nimi kible, podłogi itp.
  • Odpowiedz
@StanMarsh93: skąd wzięły? u nas było powiedziane, że jutro fluoryzacja weźcie szczoteczki do zębów. Przecież nikt nie myje zębów w szkole lol.
Zostaje to nam w głowie co ktoś powiedział więc się zastanówmy co robimy i mówimy, dzieci nie myślą o tym
  • Odpowiedz
@damianooo8: w pełni go rozumiem i tym bardziej jest mi go żal. Niemal dokładnie to samo przeszedłem w gimnazjum. Spodobała mi się nie ta dziewczyna i ludzie z dwóch klas mnie przez niemal dwa lata szykanowali, zakładali fejk konta GG podając się za nią (naturalnie naiwnie w to wierzyłem) i tak dalej. Dwa rata bycia pomiatanym, niszczonym psychicznie. Do tego doszły problemy zdrowotne, rodzice nie pozwalali mi nigdzie wychodzić w
  • Odpowiedz