Wpis z mikrobloga

@neeet hahahah no tak nie ważne na kogo bym się powołał zawsze będzie to agentura. Kiedyś nawet ukraińskie badania instytutu kijowskiego wstawiłem i takie przygłupy jak Ty mówily że to ruska propaganda XDDD ahhaha idź spac. Badania przeprowadziło UW a RP to opublikowało, kto przejął UW? Żydzi? Masoni?reptilianie? xDD zdajesz sobie sprawę że gazety mogą publikować badania różnych instytutów? oj jak boli, oj jak boli XD
  • Odpowiedz
@Miijjii: Ja ostatnio czytam więcej artykułów o pijanych kierowcach i się często okazuje właśnie, że to Ukraińcy, no ale może przywykną do naszej cywilizacji ;) Poza wyjątkami to jednak pracują, zachowują się jak ludzie, są uprzejmi i nawet mówią komunikatywnie po polsku, więc nie ma problemów komunikacyjnych. U mojej córki w przedszkolu pracuje jedna Ukrainka, młoda ją lubi, bardzo sympatyczna osoba. Często widzę właśnie zdanie, że po wojnie zobaczymy ich
  • Odpowiedz
@adhsklusljhagxnki: są już 2 lata, mijam ich codziennjie i jakoś 0 negatywnych sytuacji. No chyba ze ktoś dostaje białej gorączki jak slyszy akcent albo zabierają mu pracę przy sortowaniu śmieci to może xd. Najlepszy rodzaj imigrantów jakich można mieć. Większość pracuje, względnie blisko kulturowo i wbrew pozorom nie popełniają mega dużo przestępstw (patrząc na ilość w Polsce)
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że spotkałem od początku całej tej wojny może kilku Ukraińców a mieszkam w Podkarpackim XD

Przeciętny Polak osobiście nie odczuwa za bardzo tego wszystkiego, tak jak przeciętny Rusek nie odczuwa aż tak sankcji, tak to stety niestety działa.
  • Odpowiedz
prawda jest taka że wiekszosc społeczeństwa ma dość ukraincow i cały czas niechęć do nich rośnie.


@adhsklusljhagxnki: Taka prawda, ale na wykopie nie przyznają ci racji, bo z piwnicy nie wychodzą i nie widzą jak ludzie reagują w normalnym świecie poza wykop.ua ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@panzerfucker: Dalej zaklinaj rzeczywistość siedząc w swojej piwnicy zamknięty w swojej bańce informacyjnej.

Niestety, ale sami sobie są winni, nie trzeba na nich szczuć, na spotach samochodowych ich pełno, na spotach motocyklowych ich pełno, rzucają się w oczy i to faceci gdzie teoretycznie ich tu nie powinno być.
  • Odpowiedz