Wpis z mikrobloga

@CrazyHorse1849: Nie zagłosuje na KO, bo wszystkie Tuskowe i Lewicowe Julki gardzą dla chłopa. Chłop jest chudy i waży 56 kg na 175 wzrostu przez wątrobę. Mam dwóch kolegów którzy traktują mnie jak człowieka i są konserwami. Nie pasuje do nich zupełnie bo to oskarki, ale zaproszą chłopa nad jeziorko. Pogadają z chłopem. Nie dają mi nawet odczuc że jestem od nich gorszy, traktują mnie jak swojaka.
@oraczNieDobrocz: No bo nie mają mieć żadnych. Nie chcę żeby osoby homoseksualne dostały przywileje, a prosty chłop co pójdzie do pracy uczciwie to nic nie warty i jemu nic się nie proponuję. Tylko te polki i homo w koło, a chłop też chce godnie żyć. Tylko 500+, wyprawki i zakaz samochodow. Chłop kupil opla w dieselu z 2002 bo w wieku 25 lat zrobił prawko, a zaraz zakaz. Nie mogę kupić
@oraczNieDobrocz: chłop ma inne zmartwienia na głowie niż osoby homoseksualne, możesz to zrozumieć oskarku? Chłop chciał podwyżkę w fabryce żeby się usamodzielnić, ale nie może bo Ukraińcy i nie ma podwyżek. Chłop chce inna prace żeby dostać 4000 na rękę i ułożyć sobie życie, a nie może. Czuję się bardzo źle z tym co się dzieje. Chłop kupił samochód, rok pojeździł i zakaz ma być bo do miasta nie wjedzie. Zarabia