Wpis z mikrobloga

Przy zakładaniu konta na wykopie postanowiłem sobie, że nie będę się emocjonował odpowiedziami oponentów, tylko podchodził na spokojnie, no i nie wyszło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wystarczyło, że pod jednym moim wpisem w dyskusji pewien osobnik zaczął mnie wyzywać, a po usunięciu komentarzy zakładać własne wpisy i komentować w innych miejscach, że usuwam, bo rzekomo przegrałem dyskusję (a tak naprawdę usunąłem za chamstwo i wyzwiska), by mój stan stał się podobny do stanu członka Motokomanda z Kapitana B---y po trafieniu z karabinku przez Chorążego Torpedę ("to mnie rozjuszył!!!").

Potem zdenerwował mnie inny przemądrzały osobnik (po krótkim sprawdzeniu historii komentarzy wyszło, że jakiś ćpun), który również nie rozumiejąc dyskusji wyjechał z wyzwiskami i lekceważąco odnosił się do poważnych problemów.

Tym razem będzie inaczej, postanawiam, że zachowam anielską cierpliwość, a czuję, że będzie mi potrzebna, niedawny krótki wyjazd wakacyjny zainspirował mnie do pewnych refleksji, które zamierzam opisać, a które mogą wzbudzić kontrowersje na mirko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten wpis ma być przypomnieniem, by trwać w postanowieniu zachowania spokoju.

#gownowpis
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach