Wpis z mikrobloga

@paczelok: ja byłem tydzień w Austrii i nie widziałem ani jednej grubej osoby - każdy zadbany, wysportowany. Nie było też czegoś takiego, że jak ktoś do roboty rowerem dojeżdża to od razu biedak i kiep. Nawet kierownicy zarabiający 10k euro potrafili rowerkiem do roboty przyjechać.
  • Odpowiedz
@paczelok: Ja mam dokładnie taką samą reakcję gdy wracam z Włoch czy Hiszpanii do Polski i zamiast Sofii, Emmy i Georgii to na Tinderze jest Kasia, Basia i Stasia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@paczelok: jak dla mnie to tego typu brzydactwo i jej podobne to mogą sobie robić pale w gangbangach u kogo tylko chcą, nie jest to obiekt mojego zainteresowania. A jakbym miał to ruchac, to bym wolał konia walić xD
  • Odpowiedz
@paczelok: nie da sie ukryć że polscy faceci urodą, dbaniem o siebie i charyzmą są mniej więcej między hindusami i cyganami, ale polki nie powinny tak narzekać bo same nie są lepsze xD
  • Odpowiedz
dobra, karyna karyną, ale sam zauważyłem że we Włoszech nawet w jakichś małych miejscowościach odsetek dobrze wyglądających typów w nienagannej styluwie jest nieporownywalnie wyższy niż w Polsce. nic #!$%@? nie poradzimy że nasz naród wygląda #!$%@?. dotyczy to tak facetów jak i kobiet.
  • Odpowiedz