Wpis z mikrobloga

Audi A5 (45 TFSI Quattro, 2021)
Ostatnio widziałem na tagu #audi kilka fot ze spalania w dłuższej trasie zgodnej z przepisami.
U mnie Zielona Góra - Tiers (miejscowość w górach we Włoszech). Przez Niemcy i Austrię. Jechałem pod znaki + maks. 10 km/h.
W komentarzu fota z ekonomicznej krótszej jazdy, między miejscowościami w Dolomitach. To żeglowanie/dryfowanie sporo zaoszczędza. I chyba odłączanie osi (choć nadal nie wiem czy na pewno mam odłączane 4x4, czy stałe ;)).

#niktniepytal #motoryzacja #samochody
Pobierz Draay - Audi A5 (45 TFSI Quattro, 2021)
Ostatnio widziałem na tagu #audi kilka fot ze...
źródło: IMG_3800
  • 273
@Draay nie ma co słuchać tego przygłupa @cwlmod. Jest to osoba która chce jeździć szybko ale umiejętności nie pozwalają bo jak większość osób wie ma refleks 80latka i lepiej by było gdy jedził poniżej ograniczeń prędkości albo i wcale.

A co do audi to wersja 2.0 tfsi 252km tak mało pali czy to inny silnik?
wszędzie eski i autostrady i ciagle pokutuje ten mit o słabej infrastrukturze


@Szalom: Zdecydowana większość wypadków śmiertelnych z tych wakacji to dziurawe krajówki o szerokości 1.8 auta. Poza miastami wojewódzkimi mamy słabą infrastrukturę

@cwlmod Ty nie rozumiesz, że jest wiele bardzo miejsc gdzie wyjeżdżający z podporządkowanej mają problem z zauważeniem aut jadących z przepisami, a co dopiero jadącego ponad limit? Choćbyś miał 500KM pod maską to spowodujesz dzwon jak będziesz w
Pobierz maad - > wszędzie eski i autostrady i ciagle pokutuje ten mit o słabej infrastrukturz...
źródło: dd
nie ma co słuchać tego przygłupa @cwlmod. Jest to osoba która chce jeździć szybko ale umiejętności nie pozwalają bo jak większość osób wie ma refleks 80latka i lepiej by było gdy jedził poniżej ograniczeń prędkości albo i wcale.


@Kamil32123: @Placek_po_wegiersku Nie ma to jak spotkać kolejny 2 mireczków z urojeniami xD

Ty nie rozumiesz, że jest wiele bardzo miejsc gdzie wyjeżdżający z podporządkowanej mają problem z zauważeniem aut jadących z
@cwlmod: W miejscu które wrzuciłem latem stojąc na stopie masz około 1s na włączenie się do ruchu od momentu zauważenia nadjeżdżając auta, a jak trafisz na kogoś swojego pokroju to mniej. Chyba, że chodziło ci o osoby jadące po drodze z pierwszeństwem ale wątpie
Ty nie rozumiesz, że jest wiele bardzo miejsc gdzie wyjeżdżający z podporządkowanej mają problem z zauważeniem aut


@Krupier: Tylko tyle ci zostało stary dziadku nieogarniający rzeczywistości xD

@maad Nie wiem jak tam jest. Mówię co jest na zdjęciu. Zasadniczo na wsiach to się nie #!$%@?, bo tak jak w mieście jest znakoza tak na wsi nigdy nie wiesz czy znak niebezpieczny zakręt nie oznacza nawrotki ;)

PS jeszcze jedna kwestia. Jak
@cwlmod ty nawet #!$%@? nie ogarniasz komu odpisujesz, co za głąb. XD

Nie dziwię się, że dróg też nie ogarniasz skoro nawet z czytaniem problem masz. :D
@Norskee: może dodaj coś o średnim wieku samochodu w Polsce, bo myślę że ma to największy wpływ na bezpieczeństwo na drogach. Zobacz sobie zdjęcia z wypadków śmiertelnych, w większości są tam 20 letnie samochody wiadomo już z korozją, zaprojektowane z innymi materiałami i normami bezpieczeństwa. Jak to jest, że w Volvo XC90 notuje się nieliczne tylko wypadki śmiertelne?