Wpis z mikrobloga

Przecież OP zapytał o wygląd, więc o czym mają pisać?


@choochoomotherfucker: Tak, tak, to tylko niewinne pytanie i szereg niewinnych odpowiedzi.

Niemniej jednak każdy kto ma koleżanki oraz widział już takie pytania i odpowiedzi wie jak jest.
Większość kobiet ma nierealne wymagania co do wyglądu mężczyzn. W zasadzie większość ma ten sam typ męskiej urody: wysoki brunet z gęstą grzywą.

A co z łysiejącymi blondynami? Albo z rudymi?

Sama dobrze wiesz
@TheGreatest: Jako chłop, który ma żonę i zawsze miał szczęście (mimo nie bycia mitycznym wykopowym chadem) do dziewczyn i koleżanek odpowiem:
- masz być zadbany. Ubrania jakoś dobrać jedno do drugiego, czysto, schludnie. Zapach jest ważny. Nie ważne nawet jakie perfumy ale trzeba ładnie pachnieć;
- zadbać o włosy, zęby, dłonie. Sam mam odchył jeśli chodzi o kobiece dłonie i odruchowo patrzę też na męskie. Bywa, że młody facet a ma
@Ulfric_Stormcloak: Weź wyluzuj trochę, ochłoń, przeczytaj jeszcze raz. Znerwicowanego desperata z kompleksami to na pewno żadna nie będzie chciała, a ja sam tak Cię odebrałem. Chyba, że hormony Tobą targają jakieś, ale to trzeba nad nimi zapanować. Dziwisz się, że dziewczyna nie ma ochoty ciągnąć takiej "dyskusji". Można milej spędzić czas. W postach @agacik92 niczego negatywnego nie ma. Po prostu napisała na co zwraca uwagę i co dla niej ważne i
@rottenkitten321: Pierwszy wynik z google

Aparat ortodontyczny ruchomy do 12 roku życia jest bezpłatny i placówki nie mogą pobierać za niego żadnych opłat ani dopłat. NFZ nie refunduje aparatów stałych.


Aparat ruchomy to pierdółka, poważniejsze wady przeważnie rodzą się później i wymagają leczenia aparatem stałym, lingwalnym, nakładkami itp. a to cena grubo przebijająca 10k, dla osoby dla której już same studia to duży wydatek (cała masa studentów dojeżdżających), to aparat też
Weź wyluzuj trochę, ochłoń, przeczytaj jeszcze raz. Znerwicowanego desperata z kompleksami to na pewno żadna nie będzie chciała, a ja sam tak Cię odebrałem


@Bogdan:

Nie wiecie co odpisać więc się obrażacie i wyzywacie.i kto tu jest frustratem?
Na pewno nie ja. Potrafię dyskutować bez obrażania innych.

Wy, nie. Przykro mi, ale to wy macie problemy.
@ZielonyRozpustnik: 30 lat to już za późno, wszystkie pierwsze miłości przeminą i tworzą się związki jedynie z rozsądku. Jeżeli do 25-26 roku nigdy nie znalazłeś dziewczyny, to it's over. Jesteś społecznym śmieciem, a jak nawet sobie znajdziesz po tym czasie, to ona jest z tobą dla rozsądku, bo uświadomiła się, że przystojni koledzy, z którymi się bzykała nie są zainteresowani stałym związkiem, a ustatkować się trzeba. Parę lat temu nie zauważyłaby
@ZielonyRozpustnik: A co wierzysz, że osoba która przez całe życie nie mogła znaleźć kobiety, w wieku 26 lat będzie zarabiała 10k+, kupi sobie dobrej jakości ubrania i aparat i nagle szczerze przyciągnie kobiety? No niestety, incel do 25 roku życia = na zawsze incel, a jak jakiś znajomy sobie znalazł dziewczynę, to i tak miała już co najmniej kilku gości, do których czuła motylki w brzuchu, a do niego dziwnym trafem
serio chcesz, zebym Ci odpowiadal na te wysrywy? xD

będzie zarabiała 10k+, kupi sobie dobrej jakości ubrania i aparat i nagle szczerze przyciągnie kobiety?


@Reretos: tak, na pewno to poprawi sytuacje. dziewczyny serio leca na ladny usmiech i zadbanie (przez zadbanie mam na mysli dobry ubior, niezapuszczone paznokcie, jakis zapach itd. a nie szesciopak) krzywe zeby odrzucaja nawet innych chlopow, zwlaszcza jak naprzeciwko takiego jesz obiad w pracy np.

No niestety,
@Ulfric_Stormcloak Wszyscy Ci tu zwracają uwagę, że się rzucasz niepotrzebnie, a Ty i tak idziesz w zaparte, że jesteś bez skazy i to inni mają problem, a nie Ty.

@Bogdan ma całkowitą rację. Po tym co publikujesz i jak odpisujesz widać dobitnie, że zupełnie nie szanujesz kobiet, traktujesz je z góry, uważasz się za lepszego. W gruncie rzeczy jesteś pewnie jednak mega samotny i zakompleksiony. Uważasz, że jakaś kobieta na to poleci?