Wpis z mikrobloga

@TheGreatest Z rozmów z paniami to zapomnianymi przez facetów cechami są ładny uśmiech i zadbane ręce, do tego zdrowa cera.

Vifon i androgyniczna sylwetka niekoniecznie trafia w gusta kobiet.
@larine: @senes dużo kobiet mówi o tych dłoniach. Ja sam z ciekawości poszedłem na męski manicure i w sumie regularnie chodzę, ale jak pytam te babeczki czy przychodzą faceci, to prawie zawsze mówią, że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak dla mnie samemu nie da rady zrobić tak ładnych i zadbanych dłoni jak u tych kobiet, które się tym zajmują
@larine @senes: klasyka. różowe napisały "zadbane dłonie", wykopek już podjarany ze znalazł lukę w matrixie, prawdziwy haczyk na samice, wystarczy tylko codziennie chodzić na wizyty w salonie manicure. niestety to wszystko okazało się bujdą bo kolejny raz chodzi o odpowiednie geny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a poza tym po co wspominacie o obciętych paznokciach, przecież to spełnia każdy kto nie jest starym januszem xD
zwracam bardzo uwagę na uśmiech () sama nosiłam aparat ortodontyczny i dlatego to dla mnie niezwykle ważne.


@agacik92: już lecę wydać kupę hajsu aby sztucznie zgryz sobie zrobić

I co dalej? Przeszczep włosów i sterydy aby polepszyć wygląd?

Wszystko aby ładne zdjęcie na ig wstawić z idealnym partnerem:p
@czescmampytanie: szczerze mówiąc dokładnie to pomyślałem xD zawsze jak słyszałem "zadbane dłonie", to myślałem, że chodzi o równo obcięte paznokcie, wycięte skórki, zadbana płytka paznokcia, żadnych "obskubań" itp., a tu jednak okazało się, że całe życie byłem w błędzie. No cóż. ( ͡° ͜ʖ ͡°)