Wpis z mikrobloga

Siema,

Dzisiaj przedstawie wam kilka argumentów, dlaczego wyglądanie jak ludzki byk rozpłodowy musi być celem każdego faceta uczęszczającego na siłownie

1. Efekty zdrowotne, które dają trening siłowy i walać duże dawki sterydów daja ciekawe skutki uboczne jak #!$%@? libido, stojaca 24/h pałą, pewność siebie, zachowanie niczym alfa czy sigma i podziw samców raz samic. Ja czasem dla takiej sylwetki w tygodniu robię 14 jednostek treningowych i 2x1 godzinę cardio dziennie

2. Z #!$%@? ciśnieniem i w swoim tempie, można utrzymywać stałą sylwetkę i nikt ci karnetu na siłownie nie zabierze - a jakby chciał to rozwalisz takiego szczura o ścianę. Pic related - od 8 lat wyglądam prawie tak samo z wahaniami masy +/- 20-50 kg w zależności od pory roku i humorów. Chłopak ze mną nie zerwał, koledzy się ze mnie śmieją

3. Nie istnieje żadne usprawiedliwienie dla bycia szczypiorem. Trzeba trzeba dożyć do bycia wielkim i czuć sie jak gówno, aby ludzie Cię pokazywali palcem i mówili "PATRZ JAKIE BYDLE". Tak powinno się dbać o siebie (nawet ciuchy wyglądają na Tobie lepiej, bo pękaja na klacie i ramionach). Każdego celem. powinno być #!$%@?ć jak najwiecej mięśnia na bombie i #!$%@?ć 300 kg w siadzie oraz dostać wylewu przed 30stką, bo życie jest #!$%@? i po cholerę żyć. A jak umrzeć to będąc WIELKIM. Te kilka chwil prężenia się między baleronami na zawodach, w szatn czy na dyskotece w remizie w piatek jest wszystkiego warte

4. Jedyne czym sie wspomagam to batony proteinowe od WK

Nie przykuwaj uwagi do #!$%@? typów, dla których chodzenie nie chodzenie siłownie jest sensem życia, i rób tak, żebyś się czuł WIELKI JAK BYDLE. Dobre spanko i dieta #!$%@? jest warto wbijaj na trenbolon i metę.

#heheszki
#mikrokoksy
#sterydy
#pokazforme
#silownia
#dieta
#mirkokoksy
Kasahara - Siema,

Dzisiaj przedstawie wam kilka argumentów, dlaczego wyglądanie jak ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-08-10 o 19.23.43

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Dzisiaj przedstawie wam kilka argumentów, dlaczego wyglądanie jak ludzki byk rozpłodowy musi być celem każdego faceta uczęszczającego na siłownie


@Kasahara: Stary. Ja rozumiem, że bardzo chciałbyś zostać polskim Rippetoem. Ale nie zostaniesz. Nawet jeżeli będziesz po nim powtarzał, ale tłumaczył na polski.
  • Odpowiedz
@Kasahara: sam ćwiczę od 10 lat siłka i maty ale tą pewnośc siebie przed innymi samcami dzięki samej silce to może wyjaśnić raz dwa ważący 15kilo mniej chłopak trenujący rok na macie, także tutaj poplynales ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pewność siebie, zachowanie niczym alfa czy sigma


@Kasahara: Nie ma nic lepszego niż bycie 90+kg klocem, bicie teścia i doprawienie tego kokainą. Jeśli jeszcze jej nie stosujesz to proponuję dopisać do rozpiski suplementów. Nawet gdy plan obalenia rządu na Białorusi i przejęcia lokalnego półświatka się nie powiedzie to wracasz do domu i zapewniasz miłości swojego życia serduszkowanie 10/10.

Z fartem.
  • Odpowiedz
@Kasahara: Podoba mi sie w ktora strone zmierza fala po wpisie tego typa XD
Jak dla mnie typ ze zdjecia to jest max co kwalifikuje sie jeszcze jako w miare sprawna sylwetka, wszystko powyzej to po prostu kalectwo (chociaz ciekaw jestem jak wydolnosc oddechowo krazeniowa przy takiej masie miesniowej pracuje)
Ja mam staz na silce gdzies z ponad 10 lat juz, mialem okres w swoim zyciu ze liczylem makro i dostawalem
  • Odpowiedz