Wpis z mikrobloga

@programista15cm: nowe trójki są na płycie podłogowej piątek.
Są prawie tak duże w środku jak piątki. Na pewno sporo większe niż były w poprzednich generacjach.
Jakość wykończenia i materiałów też znacznie lepsza niż była wcześniej. Znacznie bliżej piątek niż wcześniej.
Ambience dzieła u mnie wystarczająco dobrze żebym nie musiał używać latarki z telefonu. Różnica jest tylko w dodatkowej listwie ambience w piątce na wysokości łokcia. W poprzedniej generacji trójki to dopiero
  • Odpowiedz
@Cztero0404 Ale w środku nie była w ogóle zbliżona. Znacznie więcej plastiku. Znacznie gorsze oświetlenie i media system. I nadal w środku była mniejsza niż piątka. G20 jest niemal tak samo duża w środku jak piątka a przy okazji materiały i media system są znacznie wyższej jakosci. Dużo bliżej piątki.
Miałem f10, f30 a obecnie g20.
  • Odpowiedz
@programista15cm @Smol_PP @Cztero0404

jeździłem G30 LCI 520d, teraz jeżdżę G20 LCI 340i

wnętrze obu aut jest prawie że identyczne, trójka jest bardzo dobrze oświetlona, nie zauważyłem żadnych nieprawidłowości w tej kwestii, wyciszenie podobne aczkolwiek w trójce mam szyby z izolacją akustyczną gdzie w piątce tego nie miałem. Wnętrze trójki jakością w ogóle nie odbiega od piątki a nawet obecna trójkę mam bardziej doposażona niż piątkę (pełna skóra).

profil kierowcy można przypisać do
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: Pisałem wyżej praktycznie to samo. Szyby z izolacją akustyczna są chyba w obecnej serii w standardzie. Piątki mają trochę więcej ambient light w środku (dodatkowy pasek dookoła i cienki na środkowym panelu przy biegach). Pełna skóra w piątkach jest w standardzie od kilku generacji chyba. Nie produkują wersji z tkaniną od dawna.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru:

jeździłem G30 LCI 520d, teraz jeżdżę G20 LCI 340i


wnętrze obu aut jest prawie że identyczne, trójka jest bardzo dobrze oświetlona, nie zauważyłem żadnych nieprawidłowości w tej kwestii, wyciszenie podobne aczkolwiek w trójce mam szyby z izolacją akustyczną gdzie w piątce tego nie miałem. Wnętrze trójki jakością w ogóle nie odbiega od piątki a nawet obecna trójkę mam bardziej doposażona niż piątkę (pełna skóra).

profil kierowcy można przypisać do kluczyka,
  • Odpowiedz
@programista15cm:

nie widzialem zeby byla do 3er jakakolwiek opcja doposazenia w oswietlenie wnetrza poza amilightem

Tzn jakie dodatkowe oświetlenie? U mnie jest na nogi z przodu i z tyłu. W schowku, podłokietniku i tym miejscu na telefon gdzie kiedyś popielniczki były. Na zewnątrz podświetlone klamki i przednie drzwi. Ile jeszcze podświetlenia w/g Ciebie trzeba?

I mierzylem decybelomierzem, nowe 3er po lifcie z podwojnymi szybami jest glosniejsze @200 niz e39 touring z
  • Odpowiedz