Wpis z mikrobloga

Mirasy wziąłem sobie internet w play 1Gb/S światłowód. Przyjechał monter podłączył urządzenie do kabelka TV Sat zamiast do światłowodu i pojechal. Czy to normalne? Na infolinii ciagle mnie spławiają (dzwoniłem w sprawie prędkości, która jest bardzo słaba). (,)

#play #internet #upc
  • 3
  • Odpowiedz
@Sultan_Kosmitow: https://www.play.pl/oswoj-internet-stacjonarny/porady/czym-jest-swiatlowod

Z kolei ostatnie z rozwiązań, chyba jeszcze najpopularniejsze to FTTB - Fiber To The Building, czyli można powiedzieć, że to taka hybryda - światłowody doprowadzone są do danego budynku wielorodzinnego i z głównego przekaźnika internet rozprowadzany jest już po poszczególnych mieszkań “skrętkami”, a więc musimy się tu liczyć już z pewnymi ograniczeniami, opóźnieniami i zakłóceniami internetu po drodze do naszych gniazdek w domach i urządzeń podłączonych do tej sieci.
  • Odpowiedz
@darek-jg Tyle, ze w domu mam bezpośredni dostęp do światłowodu. Najgorsze jest to, ze od tygodnia nie mogę się doprosić żeby przyjechali i zrobili coś z prędkością internetu. Na steam mam zabójcze 4 Mb/S pobieranie xD
  • Odpowiedz