Wpis z mikrobloga

#!$%@?, ile można o tym stoliku #!$%@?ć? Jedno hasełko wałkowane do porzygu


@HrabiaTruposz: Na zasadzie małego dziecka chcącego coś osiągnąć. Gdy np. chce dostać cukierka będąc z mamą w sklepie to krzyczy "ja chce, ja chce, ja chce" i wiesza się mamie na spódnicy. Mentzenowi bardzo się chce władzy i ego korzyści z niej płynących, dlatego będzie łapał się każdego populizmu aby to osiągnąć.
@#!$%@? widzę że humor i pewność siebie dopisuje w ciśnieniu po konfie - i widzę duże podobieństwo do tego jak totalna opozycja poprawiała sobie humor cisnąć po PISie. ciekawe czy efekty będą podobne XD
@CheSlaw: co to jest ta „totalna opozycja”? Tego was Memcwel uczy na wspólnym piwkowaniu?


@wortor Skoro nie wiesz co znaczy ten termin i przez kogo został wprowadzony to może powinieneś wrócić do swojej piwnicy i nie wypowiadać się na tematy na które nie masz pojęcia. Bo chyba próbowałeś być śmieszny, a jedynie pokazałeś swoją ignorancję (ewentualnie głupotę).

https://www.google.com/amp/s/www.tokfm.pl/Tokfm/7,102433,22264783,gdy-pierwszy-raz-uslyszalem-od-po-haslo-opozycja-totalna.amp
#!$%@?, ile można o tym stoliku #!$%@?ć? Jedno hasełko wałkowane do porzygu


@HrabiaTruposz: jak widać na debili działa, bo poparcie trochę urosło.

A później będzie płacz oszukanych jak zwykle i fikołki sekciarzy