Wpis z mikrobloga

Słuchajcie kiedyś pisząc z dziewczynami mialem cos takiego jakby to nazwać bo jak z nimi pisałem potrafiłem się tak droczyć jakbym grał niedostępnego i to działało na nie a jak mi wysłały jakieś zdjęcie w bieliźnie lub nago czułem taką pewność, że ona już jest moja i wtedy różowe potrafiły same pisać do mnie, a teraz nie mam czegoś takiego nie umiem być taki agresywny i pewny siebie jak kiedyś.

Właśnie miałem coś takiego, że lubiłem zdobywać kobiety teraz nie umiem tak i pisze z nimi jak przyjaciel a nie kochanek.

Czy moze być to spowodowane niskim poziomem testosteronu? A moze to depresja lub przez antydepresanty?Jak chodziłem na siłownie i byłem na nofap to w sumie i tak nie pomogło wiec raczej to może być przez te leki, bo przez nie jestem taki jakiś obojętny i apatyczny.

#przegryw #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #psychologia #tinder #depresja #ssri #snri #antydepresanty #testosteron
  • 10
@Kodzirasek: nie wiem co ma do tego poziom hormonów, tu jest ważny poziom "literacki" i nastawienie
Masz za mało męskich wzorców, otaczasz się gamoniami z wykopu którzy potrafią tylko napisać "oski"
Gdybyś się otaczał ludźmi którzy normalnie potrafią rozmawiać, flirtować, to byś był w innym miejscu
@Kodzirasek: Raczej znużeniem babami i byciem coraz starszym. Ja też bym już nie umiał gadać z kobietami jak wtedy kiedy miałem naście/20 lat. Nie dlatego że nie umiem już odwtorzyć tego toku myślenia, bardziej pewien niesmak, znudzenie i oczekiwanie konkretów mnie dopadło. To co piszesz to rozrywki młodych ludzi. Na pewnym etapie to przechodzi.