Wpis z mikrobloga

Życie singla jako hedonistyczna bezdzietność, gdzie prócz lekkiej, biurowej pracy nie posiada się żadnych innych obowiązków, przez co można bawić się, podróżować i uprawiać seks w nieograniczonych ilościach jest dla kobiet.

Dla mężczyzn życie singla to samotna wegetacja bez większego celu, często obarczona ciężką pracą na trzy zmiany w szkodliwych warunkach.

#p0lka #tinder #zwiazki #samotnosc #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #seks
PakaBaka - Życie singla jako hedonistyczna bezdzietność, gdzie prócz lekkiej, biurowe...

źródło: fetchimage

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kryskamatyska: To powiedz dzisiaj do swojej baby, koniec z nami. Koniec związku. Żałuję że, się poznaliśmy, już masz z głowy i będziesz mógł grać w ligę do 3 bez marudzenia. W czym masz problem ? Zamiast tęsknić za singlowaniem spełnisz swoje marzenie.
  • Odpowiedz
@dzikop: Marzenia wymagają wysiłku i poświęceń. Każdy coach to powie a o marzenia warto walczyć. Jakie konsekwencje ? Same plusy jak granie w ligę do 3 bez marudzenia, spanie w weekend do 15 bez marudzenia. Zje co chce bez marudzenia, może chodzić zagadywać do bab ile chce bez marudzenia. Same plusy w sumie. Zmieni się trochę tylko wektor tęsknoty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Zwierz33: Niby proste, ale nie opłaca się, bo zarabia więcej ode mnie XD
Jak nie jesteś jakimś programistą 20k, to teraz życie z jednej pensji to jakiś hardkor.

W ogóle kiedyś to na tagu były chociaż śmieszne wpisy, a teraz tylko wiecznie narzekanie na baby +/- samotność.
Nie jest to wcale takie złe w XXI wieku. Szczególnie że teraz nowy Baldur wyszedł.
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska:

Jak nie jesteś jakimś programistą 20k, to teraz życie z jednej pensji to jakiś hardkor.


Ja czytałem na wykopie wiele razy i też słyszałem często od par głównie że, życie solo jest tańsze, przyjemniejsze i lepsze a jak będzie w związku to wtedy zobaczysz albo jak dziecko będzie. Sądzę że, wykopowi eksperci i Ci w związkach czy też z dziećmi muszą wiedzieć lepiej więc serwuję tą wiedzę teraz Tobie. Generalnie to starzy mówią to samo "jak byłem sam to miałem na helikoptery i inne cuda a potem to już na chleb nie starcza" ( ͡°
  • Odpowiedz
@Zwierz33: Wydaje mi się, że mowa o jakimś nieaktualnym scenariuszu. Kiedyś mieszkanie, prąd czy żarcie nie kosztowały tyle, co teraz. Może z dziećmi to inaczej wygląda, ale teraz większość kobiet ich nie chce. Po części winny konsumpcjonizm, a po części katolibański kraj, w którym ciąża stwarza realne zagrożenie dla życia.

I tamta uwaga to był żart. Po prostu na tym tagu chyba 90% ludzi ma jakieś mistyczne wyobrażenia na temat
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska:

Wydaje mi się, że mowa o jakimś nieaktualnym scenariuszu. Kiedyś mieszkanie, prąd czy żarcie nie kosztowały tyle, co teraz. Może z dziećmi to inaczej wygląda, ale teraz większość kobiet ich nie chce. Po części winny konsumpcjonizm, a po części katolibański kraj, w którym ciąża stwarza realne zagrożenie dla życia.


Nie wiem czy aktualny czy nie aktualny ale często takie coś słyszę, lub słyszałem albo czasami nawet można przeczytać gdzieś. Artykuły również. Zwykle takie rzeczy mówią ludzie ok. 30-40 w związkach 10-20 letnich z dziećmi. Ale starzy tak
  • Odpowiedz
@Zwierz33: Bycie w związku i dzielnie budżetu zawsze wychodzi korzystniej niż singlowanie bo są dwie wypki zamiast jednej i dzielenie kosztów życia na pół. Chyba że ktoś z pary #!$%@? hajs w kasynie to nie.
  • Odpowiedz
Dla mężczyzn życie singla to samotna wegetacja bez większego celu, często obarczona ciężką pracą na trzy zmiany w szkodliwych warunkach.


@PakaBaka: przecież dla mężczyzn w związkach bardzo często wygląda to identycznie, tyle, że "brak celu" zamienia się na babsztyla w domu, na którego trzeba #!$%@?ć
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że jak teraz nie jesteś zadowolony z życia, to baba tego stanu nie zmieni.


@Kryskamatyska: to niezła prawda, taka w sam raz nieprawdziwa i wybitnie głupia.

Ja jak miałem trochę ponad rok temu kilkumiesięczną relację z dziewczyną naprawdę mną zajaraną i oddaną to poziom szczęścia i zadowolenia z życia mi wystrzelił tak że to był najszczęśliwszy okres mojego życia od wielu lat, tylko i wyłącznie z jej
  • Odpowiedz
Ja jak miałem trochę ponad rok temu kilkumiesięczną relację z dziewczyną


@ehhcokolwiek: No to sam sobie odpowiedziałeś. Co to jest kilka miesięcy? Na początku jest zawsze super, a potem przychodzi reality check.
Nie mówię, że jest źle, ale po pewnym czasie to już trochę inaczej wygląda.

To znajdź sobie babę, która będzie grała razem z tobą do tej 3 i
  • Odpowiedz
@Zwierz33: Ludzie pragną tego czego nie mają, a więc odnośnie kosztów razem to wiadomo, że facet więcej pieniędzy traci i wydaje, oraz jest najczęściej pod pantoflem partnerki rozliczany ze swoich zarobionych pieniędzy, a księżniczka ma większy budżet dla siebie. Przy czym jej kosmetyki, 10 para butów czy sukienka na raz to wydatek niezbędny do życia, a hobby faceta to dziecinada, niedojrzałość i inne typowe shamingi kobiece.
  • Odpowiedz