Wpis z mikrobloga

też miałem taka historie. Kolega z ławki w technikum powiesił się, bo jego luba zrobiła sobie dzieciaka w czasie jak z nim sie spotykała (nie jego dzieciak). Masakra..
  • Odpowiedz
@drogba90: Szkoda człowieka, jednak widać, że miał problemy psychiczne. Jak dla mnie rzecz kompletnie nie zrozumiała, żeby oddawać życie za to, że nie wyszło w związku.
  • Odpowiedz
@drogba90: Właśnie coś w tym jest, że faceci po rozstaniach, dostają bólu wewnętrznego tak silnego, że a/zabiją siebie, b/zabiją siebie i Zauchę-przykład ostatniego rewolwerowca, c-ewentualnie zrobią jeszcze coś innego równie głupiego. Baby mają taką psychikę, że 3 narzeczonych to mało czasem na jedno życie. U gościa narzeczona co rzuca przed ślubem to taki policzek jakby Niemiec napadł mu na dom i powybijał wszystkich domowników. Nawet ostatnio ten cały Magical, zrobiony
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: Współczesne kobiety są głupie, nieczułe, egoistyczne i mają mentalność prostytutek. Nie są w stanie kochać. To tak w skrócie. Ale gościa mi jednak średnio szkoda... Zabijać się przez jakąś cipcie? Bez sensu.
  • Odpowiedz
@piratestorm: jest akurat więcej ulanych obrzydliwych Janków niż puszystych kobiet, ciekawe skąd takie statystyki wziąłeś. Polka schudnie jest ładna, a Jan nawet jakby się zawziął to pozostanie mu ta parszywa morda ;)))) dlatego facet to tylko i wyłącznie obcokrajowiec ;))
  • Odpowiedz
Klasyka- powiesz ze chlop samobója strzelił z miłosci to #!$%@? odpowie ze mial problemy psychiczne xD W zwiazkach tak samo- jak powiesz ze masz ze soba jakies problemy, nad ktorymi chcialbys pracowac to #!$%@? włacza sie lampka ze gosc z problemami i trzeba nowego kootasa szukac zamiast chwile włączyc myslenie i moze wyrazic chęc pomocy xD polki tylko ruchać.Szkoda tylko ze potomka nie mozna takiej zrobic i go zabrac ze sobą, po
  • Odpowiedz
@vauecki: spotkałeś ty kiedyś normalną, wyrozumiałą, czułą, bezinteresowną kobietę? Masz matkę, ojca? Wychowałeś się w patologii? Piszesz jak niedorozwinięty albo dwunastolatek. Najpierw odpowiedz sam sobie na te pytania, zacznij pracować nad sobą, a później łap się za klawiaturę.
  • Odpowiedz
@material123: Nie wiem randomku czym jestes ale na żadne z w/w nie trafiłeś. Piszesz jakby cie cos dosadnie trafiło. Zacznij pracowac nad ogładą emocji po wizycie na wykopie a pozniej łap się za klawiaturę.
  • Odpowiedz
@vauecki: pytam, bo nie rozumiem skąd w tobie tyle jadu do kobiet? Może to wynikać z niskiej samooceny, relacji z matką. Przyczyn może być naprawdę wiele i możesz nie być tego świadom.
  • Odpowiedz
@material123: A czyli na powaznie pytasz. To powaznie odpowiadam ze mam dobre relacje z matką i jestem z normalnej rodziny. Mialem tez fajne relacje z kobietami, natomiast mnogosc tych kontaktów uswiadomily mi jaka natura siedzi w kobietach i ze tylko promil z nich jest warta czegokolwiek. Najczesiej takie wymiany zdan trafiaja mi sie z cześkami po 2 związkach albo lepiej- jednym zakonczonym ślubem, którym wyrabiaja sobie swiatopogląd. Ile miales tych
  • Odpowiedz